Home > Oude veilingen > ANTIEK, CURIOSA, GADGETS, COLLECTABLES, ETC. GRATIS VERZENDING NAAR BELGIE EN NEDERLAND VANAF € 25. (LUNTEREN NL)) (1967) > Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D.
Alle kavels Aardewerk, Porselein, E.D. (W.O. Oosters & Antiek) Boeken (W.O. Antieke) Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Curiosa En Diversen Divers Uit Ontruimingen E.D. Kleingoed Uit Boedels Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Sieraden, Bijoux, Horloges, E.D. (W.O. Zilver & Antiek) Sieraden, Bijoux, Horloges, E.D. (W.O. Zilver & Antiek) 2 Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek)
Alle Kavels Aardewerk, Porselein, E.D. (W.O. Oosters & Antiek) Boeken (W.O. Antieke) Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Curiosa En Diversen Divers Uit Ontruimingen E.D. Kleingoed Uit Boedels Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Sieraden, Bijoux, Horloges, E.D. (W.O. Zilver & Antiek) Sieraden, Bijoux, Horloges, E.D. (W.O. Zilver & Antiek) 2 Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek)
Geborduurde wandversiering
Geborduurde wandversiering. Achter glas en in houten lijst. H42cm/B20cm/1350Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1856-1115 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Locatie: Lunteren
Tekening boerderij in Staphorst
Tekening boerderij in Staphorst. Achter glas en in houten lijst. H13cm/B13cm/150Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1856-1136 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Olieverfschilderij
Olieverfschilderij. Op board en in houten lijst. H30cm/B25cm/692Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1856-1219 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 6,00
Olieverfschilderij. In houten lijst. H38cm/B30cm/604Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1856-1260 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Oude druk op geschept papier
Oude druk op geschept papier. Achter glas en in houten lijst. H30cm/B24cm/390Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1856-1367 Conditie: Gebruikt
Aquarel
Aquarel . In houten lijst. H35cm/B25cm/586Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 1856-1384 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Alle kavels - Aardewerk, Porselein, E.D. (W.O. Oosters & Antiek) - Boeken (W.O. Antieke) - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Curiosa En Diversen - Divers Uit Ontruimingen E.D. - Kleingoed Uit Boedels - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Sieraden, Bijoux, Horloges, E.D. (W.O. Zilver & Antiek) - Sieraden, Bijoux, Horloges, E.D. (W.O. Zilver & Antiek) 2 - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek)