Home > Oude veilingen > MAGAZIJNLIQUIDATIE DIVERSE GOEDEREN: STARTPRIJZEN V.A.1€ (HECHTEL-EKSEL) (3984) > Alle kavels
Alle kavels Antiek Beelden Brocante Collector Items Deco Devotie Diversen Juwelen Schilderijen/Kaders Tapijt Verlichting Vintage
Alle Kavels Antiek Beelden Brocante Collector Items Deco Devotie Diversen Juwelen Schilderijen/Kaders Tapijt Verlichting Vintage
schilderijen/kaders
Night Club van Robert Cornelissens 1978
Kavelnr: 551-025 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €9,00
Huidig bod: € 9,00
Locatie: Zillebeke
kader 57x53
Kavelnr: 551-026 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
kader 57x43
Kavelnr: 551-027 Conditie: Gebruikt
kader 53x47
Kavelnr: 551-028 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
schilderij gesigneerd 52x42
Kavelnr: 551-029 Conditie: Gebruikt
glas kader
Kavelnr: 551-030 Conditie: Gebruikt
Messing Italiaanse kader 55x42
Kavelnr: 551-068 Conditie: Gebruikt
5 messing kleine kaders 13,5x10
Kavelnr: 551-114 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €9,00
Huidig bod: € 10,00
4 messing kleine kaders 17x12
Kavelnr: 551-115 Conditie: Gebruikt
italiaanse kader depose Italy 33x20
Kavelnr: 551-117 Conditie: Gebruikt
antieke kader met glas 65x52
Kavelnr: 551-143 Conditie: Gebruikt
kader in glas 60x45
Kavelnr: 551-144 Conditie: Gebruikt
antieke kader 70x58
Kavelnr: 551-145 Conditie: Gebruikt
antieke grote kader
Kavelnr: 551-147 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
schilderij op doek gesigneerd 87x65
Kavelnr: 551-148 Conditie: Gebruikt
schilderij op doek 71x61
Kavelnr: 551-197 Conditie: Gebruikt
10 antieke kleine kaders
Kavelnr: 551-202 Conditie: Gebruikt
antiek fotokader dubbel 37x24
Kavelnr: 551-215 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
3d kader 44x35
Kavelnr: 551-221 Conditie: Gebruikt
19e eeuwse gravure 80x70
Kavelnr: 551-229 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek - Beelden - Brocante - Collector Items - Deco - Devotie - Diversen - Juwelen - Schilderijen/Kaders - Tapijt - Verlichting - Vintage