Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE DIV. NIEUW GEREEDSCHAP, GENERATOREN, STAPELAAR, SCHOONMAAKWAGENS ENZ. (GRATIS VERZENDING) (3970) > Alle kavels
Alle kavels Antione Liessens Diversen Geborduurde Doek Schilderijen Op Doek Schilderijen Op Paneel Schilderijen Op Papier
Alle Kavels Antione Liessens Diversen Geborduurde Doek Schilderijen Op Doek Schilderijen Op Paneel Schilderijen Op Papier
schilderijen op paneel
Op paneel, stadsgezicht Antwerpen, gesigneerd, 22,5x36,5cm
Kavelnr: 549-001 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Op paneel, winters landschap, gesigneerd, 28x34cm, certificaat
Kavelnr: 549-002 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 27,00
Op paneel, marine, gesigneerd, 30x36cm, certificaat
Kavelnr: 549-003 Conditie: Gebruikt
Op paneel, stadsgezicht, gesigneerd, 31x37cm, certificaat
Kavelnr: 549-004 Conditie: Gebruikt
Op paneel, sneeuwwandeling, gesigneerd, 31x37cm, certificaat
Kavelnr: 549-005 Conditie: Gebruikt
Op paneel, vijvergezicht, gesigneerd, 30x35,5cm
Kavelnr: 549-006 Conditie: Gebruikt
Op paneel, pijprokende man in interieur, gesigneerd, 36x46cm
Kavelnr: 549-009 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 45,00
Op paneel, meisje met ezel, gesigneerd, 33x38cm
Kavelnr: 549-010 Conditie: Gebruikt
Op paneel, interieur met personages en hond, 44x54cm, certificaat
Kavelnr: 549-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €40,00
Huidig bod: € 50,00
Op paneel, portret, gesigneerd, 38x48cm
Kavelnr: 549-019 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Kavelnr: 549-020 Conditie: Gebruikt
Op paneel, stilleven fruit, gesigneerd Lucien Van De Velde, 39x52cm
Kavelnr: 549-031 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Op paneel, stilleven groenten, gesigneerd Lucien Van De Velde, 29x38cm
Kavelnr: 549-032 Conditie: Gebruikt
Op paneel, boten en meer, 26x36cm
Kavelnr: 549-043 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 549-044 Conditie: Gebruikt
Op paneel, vaas met bloemen, gesigneerd, 48x58cm
Kavelnr: 549-046 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Op paneel, oud stadsgezicht aan het water, gesigneerd, 70x80cm
Kavelnr: 549-054 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
Op paneel, oud boerengezicht, gesigneerd, 64x84cm, met aankoopbewijs
Kavelnr: 549-056 Conditie: Gebruikt
Op paneel, winters stadsgezicht met personagesn gesigneerd, 54x68cm, certificaat
Kavelnr: 549-080 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Op paneel, bosgezicht, gesigneerd en gedateerd, 46x54cm
Kavelnr: 549-089 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antione Liessens - Diversen - Geborduurde Doek - Schilderijen Op Doek - Schilderijen Op Paneel - Schilderijen Op Papier