Op paneel, stadsgezicht Antwerpen, gesigneerd, 22,5x36,5cm

Kavelnr: 549-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Op paneel, winters landschap, gesigneerd, 28x34cm, certificaat

Kavelnr: 549-002

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Op paneel, marine, gesigneerd, 30x36cm, certificaat

Kavelnr: 549-003

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Op paneel, stadsgezicht, gesigneerd, 31x37cm, certificaat

Kavelnr: 549-004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 27,00

Op paneel, sneeuwwandeling, gesigneerd, 31x37cm, certificaat

Kavelnr: 549-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Op paneel, vijvergezicht, gesigneerd, 30x35,5cm

Kavelnr: 549-006

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Op paneel, pijprokende man in interieur, gesigneerd, 36x46cm

Kavelnr: 549-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 45,00

Op paneel, meisje met ezel, gesigneerd, 33x38cm

Kavelnr: 549-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Op paneel, interieur met personages en hond, 44x54cm, certificaat

Kavelnr: 549-011

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €40,00

Huidig bod: € 50,00

Op paneel, portret, gesigneerd, 38x48cm

Kavelnr: 549-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Kavelnr: 549-020

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Op paneel, stilleven fruit, gesigneerd Lucien Van De Velde, 39x52cm

Kavelnr: 549-031

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Op paneel, stilleven groenten, gesigneerd Lucien Van De Velde, 29x38cm

Kavelnr: 549-032

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Op paneel, boten en meer, 26x36cm

Kavelnr: 549-043

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Kavelnr: 549-044

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Op paneel, vaas met bloemen, gesigneerd, 48x58cm

Kavelnr: 549-046

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Op paneel, oud stadsgezicht aan het water, gesigneerd, 70x80cm

Kavelnr: 549-054

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Op paneel, oud boerengezicht, gesigneerd, 64x84cm, met aankoopbewijs

Kavelnr: 549-056

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Op paneel, winters stadsgezicht met personagesn gesigneerd, 54x68cm, certificaat

Kavelnr: 549-080

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 55,00

Op paneel, bosgezicht, gesigneerd en gedateerd, 46x54cm

Kavelnr: 549-089

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Alle kavels - Antione Liessens - Diversen - Geborduurde Doek - Schilderijen Op Doek - Schilderijen Op Paneel - Schilderijen Op Papier