Home > Oude veilingen > KUNST, ANTIEK, MUNTEN, UURWERKEN UIT PRIVÉ COLLECTIE (HERZELE) (3936) > Schilderijen/Tekeningen
Alle kavels Bankbiljetten Beelden Collectors Items Diversen Horloges En Juwelen Kaders/Schilderijen Majolica Munten Oude Boeken Oude Tegels Schilderijen/Tekeningen Tekeningen Vintage & Antiek Deco Zegels Zilveren Munten
Alle Kavels Bankbiljetten Beelden Collectors Items Diversen Horloges En Juwelen Kaders/Schilderijen Majolica Munten Oude Boeken Oude Tegels Schilderijen/Tekeningen Tekeningen Vintage & Antiek Deco Zegels Zilveren Munten
Ets
Ets, gesigneerd, gedateerd en genumeroteerd (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 3942-108 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Herzele
Alle kavels - Bankbiljetten - Beelden - Collectors Items - Diversen - Horloges En Juwelen - Kaders/Schilderijen - Majolica - Munten - Oude Boeken - Oude Tegels - Schilderijen/Tekeningen - Tekeningen - Vintage & Antiek Deco - Zegels - Zilveren Munten