Kavelnr: 1710-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €30,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Melsele

schilderij winterlandschap 23x23 gesigneerd CONSTANT PERMEKE, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-011

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 15
Startbod: €30,00

Huidig bod: € 85,00

Locatie: Melsele

4 antieke litho's over brugge gesigneerd GOETHALS ALBERT(1885 tot 1973 Brugge)30X21, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €18,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Melsele

zeer gedetailleerd schilderij op paneel met prachtige kader gesigneerd MARTENS(1921-2006)44x37, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-020

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 140,00

Locatie: Melsele

zeer gedetailleerd schilderij met prachtige kader gesigneerd MARTENS(1921-2006)44x37, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-022

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 90,00

Locatie: Melsele

Kavelnr: 1710-036

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €85,00

Huidig bod: € 260,00

Locatie: Melsele

krijttekening achter glas gesigneerd R. MESTDAGH 55x45(living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-039

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 15,00

Locatie: Melsele

2 antieke kaders 24x36(living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-041

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Melsele

tekening achter glas 44x53 gesigneerd BRISPOT(frankrijk 1846-1928)(living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-047

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Melsele

prent in glazen kader, beeld & cdrek(garage), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Melsele

moderne prent achter glas getekend WILLIAM TODD HAILE 71X1M(sl3), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Melsele

2 gekleurde etsen 52x43 gesigneerd SVARA(keuken), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €12,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Melsele

reproduktie naar originele ets 32x42(keuken), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-156

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €7,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Melsele

ets achter glas getekend H. SEGHERS 42x32(keuken), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-157

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €7,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Melsele

2 kaders(hal), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-162

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Melsele

antieke prent achter glas(oude vismarkt antwerpen)39x56(hal), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-163

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €7,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Melsele

antieke prent achter glas(willemdok antwerpen)39x56(hal), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-164

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €7,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Melsele

Kavelnr: 1710-001

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €150,00

Huidig bod: € 575,00

Locatie: Melsele

antiek schilderij op paneel 83x70 gesigneerd AUGUST DE LATHOUWER(1836-1915koninklijk museum antwerpen)(living), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-045

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €80,00

Huidig bod: € 140,00

Locatie: Melsele

zeer gedetailleerd schilderij op doekmet prachtige kader gesigneerd YVETTE LICHTFUSS(1925-2014), marge goederen (BTW niet aftrekbaar)

Kavelnr: 1710-023

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 30
Startbod: €35,00

Huidig bod: € 413,00

Locatie: Melsele

Alle kavels - Electro - Decoratie - Glaswerk - Kunst - Antiek - Schilderij - Meubelen - Tapijten - Schilderijen - Vintage - Varia - Tuin