Home > Oude veilingen > I.O.V. WEGEN EN VERKEER LIMBURG: FORD TRANSIT EN PARTIJ BAKSTENEN (HOUTHALEN-HELCHTEREN) (1780) > Alle kavels
Alle kavels Art Deco En Beelden Antiek 2 Antiek 1 Boeken Borden Collectors Items En Curiosa Dranken, Glazen En Kristal Diversen Kandelaars, Lampen En Vazen Vintage Schilderijen Verzilverd
Alle Kavels Art Deco En Beelden Antiek 2 Antiek 1 Boeken Borden Collectors Items En Curiosa Dranken, Glazen En Kristal Diversen Kandelaars, Lampen En Vazen Vintage Schilderijen Verzilverd
schilderijen / kaders
Kader reproductie op doek, 77x97cm
Kavelnr: 276-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Kader reproductie op doek, 65x80cm
Kavelnr: 276-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Kader met affiche achter glas, 70x100cm
Kavelnr: 276-059 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kader met werk achter glas, gesigneerd en genummerd, 67x85cm
Kavelnr: 276-060 Conditie: Gebruikt
Kader met antieke prent uit 2 delen, gedateerd 1889, 42x58cm
Kavelnr: 276-061 Conditie: Gebruikt
Kader met antieke prent, 55x65cm
Kavelnr: 276-062 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Kavelnr: 276-063 Conditie: Gebruikt
Schilderij bloemen olie op doek, gesigneerd, 53x63cm
Kavelnr: 276-064 Conditie: Gebruikt
Kader reproductie op doek, 56x63cm
Kavelnr: 276-065 Conditie: Gebruikt
Schilderij olie op doek, gesigneerd, 75x95cm
Kavelnr: 276-068 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Schilderij olie op doek, gesigneerd, 90x120cm
Kavelnr: 276-069 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Kader reproductie op doek, 90x117cm
Kavelnr: 276-070 Conditie: Gebruikt
Kader met oude affiche achter glas, 30x40cm
Kavelnr: 276-072 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 276-073 Conditie: Gebruikt
Schilderij olie op doek, gesigneerd, 70x90cm
Kavelnr: 276-075 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
Kader met werk achter glas, gesigneerd en genummerd, 69x105cm
Kavelnr: 276-077 Conditie: Gebruikt
Kader met werk achter glas, gesigneerd en genummerd, 66x106cm
Kavelnr: 276-078 Conditie: Gebruikt
Schilderij olie op doek, gedateerd en gesigneerd Victor Renty, 83x94cm
Kavelnr: 276-079 Conditie: Gebruikt
Schilderij olie op doek, gesigneerd, 70x120cm
Kavelnr: 276-082 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 276-083 Conditie: Gebruikt
Oude affiche, 53x70cm
Kavelnr: 276-084 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Oude affiche, 62x100cm
Kavelnr: 276-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Oude affiche, 52x68cm
Kavelnr: 276-086 Conditie: Gebruikt
Oude affiche, 61x86cm
Kavelnr: 276-088 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 8,00
Oude affiche, 40x59cm
Kavelnr: 276-089 Conditie: Gebruikt
Oude affiche, 62x99cm
Kavelnr: 276-091 Conditie: Gebruikt
Oude affiche, 66x97cm
Kavelnr: 276-092 Conditie: Gebruikt
Oude affiche, 68x105cm
Kavelnr: 276-094 Conditie: Gebruikt
Oude affiche, 70x100cm
Kavelnr: 276-095 Conditie: Gebruikt
Oude affiche, 61x100cm
Kavelnr: 276-096 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 7,00
Oude affiche, 63x100cm
Kavelnr: 276-097 Conditie: Gebruikt
Oude affiche, 58x150cm
Kavelnr: 276-099 Conditie: Gebruikt
Schilderij olie op doek, gesigneerd en gedateerd, 47x57cm
Kavelnr: 276-106 Conditie: Gebruikt
Schilderij olie op paneel, gesigneerd, 34x48cm
Kavelnr: 276-107 Conditie: Gebruikt
Schilderij olie op doek, gesigneerd, 50x60cm
Kavelnr: 276-108 Conditie: Gebruikt
Kader met antieke prent achter glas,The Power of Beauty, gedateerd 24 november 1767,
Kavelnr: 276-109 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Art Deco En Beelden - Antiek 2 - Antiek 1 - Boeken - Borden - Collectors Items En Curiosa - Dranken, Glazen En Kristal - Diversen - Kandelaars, Lampen En Vazen - Vintage - Schilderijen - Verzilverd