Kader reproductie op doek, 77x97cm

Kavelnr: 276-057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kader reproductie op doek, 65x80cm

Kavelnr: 276-058

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Kader met affiche achter glas, 70x100cm

Kavelnr: 276-059

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kader met werk achter glas, gesigneerd en genummerd, 67x85cm

Kavelnr: 276-060

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kader met antieke prent uit 2 delen, gedateerd 1889, 42x58cm

Kavelnr: 276-061

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kader met antieke prent, 55x65cm

Kavelnr: 276-062

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Kavelnr: 276-063

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Schilderij bloemen olie op doek, gesigneerd, 53x63cm

Kavelnr: 276-064

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Kader reproductie op doek, 56x63cm

Kavelnr: 276-065

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Schilderij olie op doek, gesigneerd, 75x95cm

Kavelnr: 276-068

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Schilderij olie op doek, gesigneerd, 90x120cm

Kavelnr: 276-069

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Kader reproductie op doek, 90x117cm

Kavelnr: 276-070

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kader met oude affiche achter glas, 30x40cm

Kavelnr: 276-072

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Kavelnr: 276-073

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Schilderij olie op doek, gesigneerd, 70x90cm

Kavelnr: 276-075

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

Kader met werk achter glas, gesigneerd en genummerd, 69x105cm

Kavelnr: 276-077

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kader met werk achter glas, gesigneerd en genummerd, 66x106cm

Kavelnr: 276-078

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij olie op doek, gedateerd en gesigneerd Victor Renty, 83x94cm

Kavelnr: 276-079

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Schilderij olie op doek, gesigneerd, 70x120cm

Kavelnr: 276-082

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Kavelnr: 276-083

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00

Oude affiche, 53x70cm

Kavelnr: 276-084

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Oude affiche, 62x100cm

Kavelnr: 276-085

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Oude affiche, 52x68cm

Kavelnr: 276-086

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Oude affiche, 61x86cm

Kavelnr: 276-088

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 8,00

Oude affiche, 40x59cm

Kavelnr: 276-089

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Oude affiche, 62x99cm

Kavelnr: 276-091

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Oude affiche, 66x97cm

Kavelnr: 276-092

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Oude affiche, 68x105cm

Kavelnr: 276-094

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 8,00

Oude affiche, 70x100cm

Kavelnr: 276-095

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Oude affiche, 61x100cm

Kavelnr: 276-096

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 7,00

Oude affiche, 63x100cm

Kavelnr: 276-097

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Oude affiche, 58x150cm

Kavelnr: 276-099

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Schilderij olie op doek, gesigneerd en gedateerd, 47x57cm

Kavelnr: 276-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Schilderij olie op paneel, gesigneerd, 34x48cm

Kavelnr: 276-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Schilderij olie op doek, gesigneerd, 50x60cm

Kavelnr: 276-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Kader met antieke prent achter glas,The Power of Beauty, gedateerd 24 november 1767,

Kavelnr: 276-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 22,00