Home > Oude veilingen > 1€ VEILING DIVERSE GOEDEREN UIT BOEDELS (STEKENE) (2650) > Schilderijen
Alle kavels Lp's,Singles Juwelen/Horloges Elektro Schilderijen Antiek,Brocant,Curiosa Varia Verlichting Vintage Werkmaterialen
Alle Kavels Lp's,Singles Juwelen/Horloges Elektro Schilderijen Antiek,Brocant,Curiosa Varia Verlichting Vintage Werkmaterialen
kader met tekening 30x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-026 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
kader met reproduktie 50x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-027 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
kader met tekening 40x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-028 Conditie: Gebruikt
pentekening
pentekening gesigneerd 30x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-029 Conditie: Gebruikt
kader met tekening 35x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-030 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2591-031 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
aquarel
aquarel gesigneerd 100x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-032 Conditie: Gebruikt
olie op doek
olie op doek 30x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-033 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2591-034 Conditie: Gebruikt
kader met tegel afbeelding,gesigneerd, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-035 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
kader met afbeelding,gesigneerd 55x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-036 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 14,00
pentekening,gesigneerd 30x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-037 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 7,00
pentekening,gesigneerd 35x40, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-038 Conditie: Gebruikt
poster
poster op paneel 90x65, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-040 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 25 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 55,00
olie op doek,gesigneerd 50x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-041 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
pentekening,gesigneerd 40x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-042 Conditie: Gebruikt
pentekening,gesigneerd 70x80, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-044 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 9,00
olie op doek 70x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 38 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 120,00
Kavelnr: 2591-086 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 24,00
kader met tekening 55x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-087 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2591-088 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 22,00
olie op doek,gesigneerd 110x90, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-093 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 31 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 70,00
olie op paneel
olie op paneel 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-095 Conditie: Gebruikt
pentekening,gesigneerd 30x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-097 Conditie: Gebruikt
pentekening,gesigneerd 45x35, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-098 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 70x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-099 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 4,00
olie op doek,gesigneerd 80x70, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-100 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 6,00
olie op doek 30x25, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-101 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 40x30, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-102 Conditie: Gebruikt
olie op doek,gesigneerd 70x60, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-103 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2591-104 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2591-105 Conditie: Gebruikt
oude kader met foto 60x50, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-106 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 2591-107 Conditie: Gebruikt
pentekening 55x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-111 Conditie: Gebruikt
pentekening,gesigneerd 65x45, marge goederen (BTW niet aftrekbaar)
Kavelnr: 2591-112 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Lp's,Singles - Juwelen/Horloges - Elektro - Schilderijen - Antiek,Brocant,Curiosa - Varia - Verlichting - Vintage - Werkmaterialen