Groot schilderij olie op doek De Pauw, 121x147cm

Kavelnr: 4945-005

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €200,00

Huidig bod: € 200,00

Schilderij landschap olie op doek De Pauw, 64x74cm

Kavelnr: 4945-006

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Schilderij vrouwenportret olie op doek De Pauw, 80x90cm, inclusief schilderijverlichting

Kavelnr: 4945-009

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 110,00

Stilleven olie op doek, anoniem, 40x50cm

Kavelnr: 4945-010

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Schilderij landschap olie op doek 65x115cm, gebruikssporen kader

Kavelnr: 4945-021

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Schilderij portret olie op doek 32x38cm

Kavelnr: 4945-122

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 25,00

Tekening schoen, gesigneerd, 34x44cm

Kavelnr: 4945-123

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Kavelnr: 4945-124

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Schilderij jager met pijp olie op doek, gesigneerd, 30x40cm

Kavelnr: 4945-125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Schilderij portret non, karton op paneel, 27x43cm

Kavelnr: 4945-126

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Koppel schilderijen gesigneerd A.Debrus, olie op doek, gedateerd, vermelding Piron, 46x56cm

Kavelnr: 4945-127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 300,00

Theo Humblet, 2 werken achter glas, 37x77cm

Kavelnr: 4945-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Schilderij landschap met personages, gesigneerd, olie op doek, 40x49cm

Kavelnr: 4945-129

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 60,00

Schilderij personages olie op paneel, gesigneerd, 34x42cm

Kavelnr: 4945-130

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €200,00

Huidig bod: € 210,00

Schilderij portret olie op paneel, gesigneerd, 38x44cm

Kavelnr: 4945-131

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Schilderij landschap olie op doek De Pauw 58x68cm

Kavelnr: 4945-132

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €80,00

Huidig bod: € 85,00

Schilderij landschap olie op doek Pauwels 80x95cm, gebruikssporen kader

Kavelnr: 4945-133

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €60,00

Huidig bod: € 60,00