Home > Oude veilingen > LICHTEFFECTEN, SOUND SYSTEMEN, MICROFOONS, ROOKMACHINES, FLIGHTCASES ENZ. (GRATIS VERZENDING) (975) > Serverkasten
Alle kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Bellenblaas Machine's Blacklight CD Spelers Confetti Shooters Discoverlichting DJ Media/Usb Spelers DJ Sets Flightcases Draadloze Microfoons Geluid Sets Lasers Led Lichteffecten Led Show Flames Led Spot Sets Megafoons Microfoons Mobiele Geluid Sets Mobiele Geluid Systemen PA Boxen Rookmachines Serverkasten Sneeuwmachines Sound Systemen Stroboscopen Truss Bruggen Versterkers
Serverkast 19 inch
1x serverkast 19 inch, geheel demonteerbaar, slot met sleutel, hoog model. Ter plaatse zelf demonteren in Nederweert (NL), exclusief inhoud.
Kavelnr: 771-047 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €95,00
Huidig bod: € 95,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Bellenblaas Machine's - Blacklight - CD Spelers - Confetti Shooters - Discoverlichting - DJ Media/Usb Spelers - DJ Sets - Flightcases - Draadloze Microfoons - Geluid Sets - Lasers - Led Lichteffecten - Led Show Flames - Led Spot Sets - Megafoons - Microfoons - Mobiele Geluid Sets - Mobiele Geluid Systemen - PA Boxen - Rookmachines - Serverkasten - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Stroboscopen - Truss Bruggen - Versterkers