Home > Oude veilingen > COLLECTIE KUNSTBOEKEN, DESIGN (ARTIFORT, LIGNE ROSET, HANS WEGNER), BROCANTE, CURIOSA, SCHILDERIJEN ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (3411) > Servies
Alle kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Alle Kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
BFK Dordrecht, 40 stuks
Kavelnr: 3388-072 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Aziatisch servies
Aziatisch servies 6-delig
Kavelnr: 3388-146 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 9,00
Wildservies 15-delig
Kavelnr: 3388-148 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Verguld servies 90-delig
Kavelnr: 3388-150 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 110,00
Alle kavels - Beelden - Design - Devotica - Boeken - Brocante En Curiosa - DVD - Divers - Elektro - Fiets - Gallerij Pilaar - Hifi - Keukenmateriaal - Horloge - Munten En Biljetten - Klokken - Rekken - Servies - Tapijten - Muziek - Werkmateriaal - Vintage - Telefonie - Verlichting - Schilderijen En Kaders