Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. (SERSKAMP) (1919) > Siervoorwerpen
Alle kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Alle Kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Blikken doos
Blikken doos, zeer oud
Kavelnr: 1800-007 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Decoratie
Decoratie, o.a flessen stoppers , 2 stuks
Kavelnr: 1800-010 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Coupe in kristal met marmer
Coupe in kristal met marmer, oud, afm plm 19 cm hoog en breedte 26 cm
Kavelnr: 1800-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Decoratie, 2 stuks
Kavelnr: 1800-012 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Muurdecoratie in porselein
Muurdecoratie in porselein, gestempeld, Frankrijk,
Kavelnr: 1800-017 Conditie: Gebruikt
Oude tasjes met onderbordjes
Oude tasjes met onderbordjes , plm 8 delig
Kavelnr: 1800-023 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Boekensteunen
Kavelnr: 1800-027 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Schoentjes in oud porselein
Schoentjes in oud porselein,
Kavelnr: 1800-029 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Decoratie, plm 7 stuks
Kavelnr: 1800-030 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Decoratie, plm 6 stuks
Kavelnr: 1800-043 Conditie: Gebruikt
Coupe met deksel
Coupe met deksel, oud
Kavelnr: 1800-044 Conditie: Gebruikt
Olielamp
Olielamp, gemarkeerd in glas Belgisch
Kavelnr: 1800-045 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Kandelaars
Kandelaars , oude , 2 stuks
Kavelnr: 1800-047 Conditie: Gebruikt
Kantwerkjes
Kantwerkjes, grote partij
Kavelnr: 1800-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Windhanger
Kavelnr: 1800-059 Conditie: Gebruikt
Decoratie in oud biscuit
Decoratie in oud biscuit, afm plm 20 cm hoog
Kavelnr: 1800-061 Conditie: Gebruikt
Decoratie , doosjes met deksel, in porselein, gesigneerd
Kavelnr: 1800-063 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Schaaltje
Schaaltje, genummerd , met jaartal 1926
Kavelnr: 1800-065 Conditie: Gebruikt
Stolp
Stolp, voet met voetjes, oud , afm 47 cm
Kavelnr: 1800-066 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 22,00
Stolp, afm plm 27 cm
Kavelnr: 1800-067 Conditie: Gebruikt
Stolp, afm plm 29 cm
Kavelnr: 1800-068 Conditie: Gebruikt
Stolp, voet met voetjes, oud, afm 50 cm
Kavelnr: 1800-069 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Schaal
Schaal , gesigneerd en genummerd, oud ,afm plm 30 cm
Kavelnr: 1800-070 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Schalen in glas
Schalen in glas , vintage , plm 5 delig
Kavelnr: 1800-091 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Sierschaal in tin
Sierschaal in tin, met afbeelding van Henri IV , oud,
Kavelnr: 1800-096 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Fotoalbum in vorm van doos
Fotoalbum in vorm van doos , ongebruikt
Kavelnr: 1800-097 Conditie: Gebruikt
Siercoupe in kristal
Siercoupe in kristal , op goudachtige voet , afm plm 11 cm
Kavelnr: 1800-099 Conditie: Gebruikt
Oude spreuken
Oude spreuken, 2 stuks
Kavelnr: 1800-111 Conditie: Gebruikt
Kandelaars in ijzer
Kandelaars in ijzer, antiek, 2 stuks , afm plm 37 cm
Kavelnr: 1800-112 Conditie: Gebruikt
Sierborden
Sierborden, vintage , gesigneerd, 2 stuks , doorsnede 25 cm
Kavelnr: 1800-114 Conditie: Gebruikt
Decoratie, waarvan 1 getekend ,
Kavelnr: 1800-118 Conditie: Gebruikt
Kandelaar
Kandelaar , met engel , afm plm 39 cm
Kavelnr: 1800-127 Conditie: Gebruikt
Oude potten
Oude potten, 2 stuks
Kavelnr: 1800-130 Conditie: Gebruikt
Schaal , gesigneerd en genummerd, France afm plm doorsnee 30 cm
Kavelnr: 1800-131 Conditie: Gebruikt
Decoratie, vintage , zwaar
Kavelnr: 1800-138 Conditie: Gebruikt
Decoratie in hout
Decoratie in hout, 2 stuks , afm plm 70 cm lang
Kavelnr: 1800-140 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Motor, Fiets - Boeken, Prenten Ed - Beelden En Vazen - Diverse Meubelen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Huishouden - Juwelen - Kaders - Kasten - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Keukengerei - Onderhoud - Siervoorwerpen - Sport En Spel - Stoffen En Linnen - Tafels En Stoelen - Verlichting