zware antieke spiegel 87hx65b

Kavelnr: 684-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Sint-Amandsberg

oude spiegel met loodglas 36x55

Kavelnr: 684-073

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 44
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 170,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antiek koperen geslepen spiegel 90x60

Kavelnr: 684-126

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €18,00

Huidig bod: € 30,00

Locatie: Sint-Amandsberg

3 antieke spiegels

Kavelnr: 684-225

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Sint-Amandsberg

vintage spiegel 32x60

Kavelnr: 684-307

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Sint-Amandsberg

prachtige antieke geslepen spiegel met gesculpteerde houten kader 70x55

Kavelnr: 684-364

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €14,00

Huidig bod: € 26,00

Locatie: Sint-Amandsberg

halspiegel met console 73hx47

Kavelnr: 684-367

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €18,00

Huidig bod: € 24,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antieke ovale spiegel 60x80

Kavelnr: 684-471

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antieke geslepen spiegel(onderaan licht beschadigd) 75x1m27

Kavelnr: 684-479

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €16,00

Huidig bod: € 18,00

Locatie: Sint-Amandsberg

antieke geslepen spiegel 60x75

Kavelnr: 684-480

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 16,00

Locatie: Sint-Amandsberg

spiegel met smeedwerk 51hx32b

Kavelnr: 684-054

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 33,00

Locatie: Sint-Amandsberg