Home > Oude veilingen > ROYAL DUX, ANTIEKE ART-NOUVEAU KOEPEL UIT LOODGLAS, OUDE SCHILDERIJEN, COLLECTOR ITEMS, BROCANTE, CURIOSA EN ANTIEK. (SINT-GILLIS-WAAS) (3740) > Spiegels
Alle kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Alle Kavels 19De Eeuwse Loodglas Koepel Beelden Antiek Boeken Brocante En Curiosa Collector Item Design Devotica Divers Dranken DVD Elektro Glaswerk Horloges Keukenmateriaal Klokken Muziek Schilderijen En Kaders Servies Spiegels Strips Taxidermie Vazen Verlichting Verzilverd Werkmateriaal Vintage
Vergulde spiegel barokstijl
Vergulde spiegel barokstijl 48x81cm
Kavelnr: 3731-188 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 32,00
Vergulde spiegel barokstijl 55x106cm
Kavelnr: 3731-189 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 34,00
Alle kavels - 19De Eeuwse Loodglas Koepel - Beelden - Antiek - Boeken - Brocante En Curiosa - Collector Item - Design - Devotica - Divers - Dranken - DVD - Elektro - Glaswerk - Horloges - Keukenmateriaal - Klokken - Muziek - Schilderijen En Kaders - Servies - Spiegels - Strips - Taxidermie - Vazen - Verlichting - Verzilverd - Werkmateriaal - Vintage