Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ.DEEL 2 (SERSKAMP) (1935) > Tafels En Stoelen
Alle kavels Auto, Motor, Fiets Beelden En Vazen Boeken, Prenten Ed Diversen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kasten Keukengerei Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Tafels En Stoelen Verlichting
Alle Kavels Auto, Motor, Fiets Beelden En Vazen Boeken, Prenten Ed Diversen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kasten Keukengerei Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Tafels En Stoelen Verlichting
tafel in metaal met volkernblad
tafel in metaal met volkernblad,140cmx70cm
Kavelnr: 1816-0771 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 10,00
Design stoelen
Design stoelen,2 stuks
Kavelnr: 1816-0785 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Terrastafel
Terrastafel,hoogte 74cmx60cmx60cm
Kavelnr: 1816-0789 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Oude salontafel met canage uit klooster
Oude salontafel met canage uit klooster,140cmx90cmx54cm
Kavelnr: 1816-0794 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
Design haltafel
Design haltafel,110cmx38cmx78cm
Kavelnr: 1816-0801 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Stoelen in rotan
Stoelen in rotan,2 stuks
Kavelnr: 1816-0833 Conditie: Gebruikt
Grote design salontafel
Kavelnr: 1816-0914 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Design salontafeltje in metaal en glas
Kavelnr: 1816-0935 Conditie: Gebruikt
Tafel in notelaar
Tafel in notelaar,gedemonteerd,ongebruikt
Kavelnr: 1816-1008 Conditie: Gebruikt
Moderne salontafel
Kavelnr: 1816-1050 Conditie: Gebruikt
Salontafel
Kavelnr: 1816-1051 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
Kavelnr: 1816-1060 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Kappersstoel
Kavelnr: 1816-1160 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Bureaustoel
Kavelnr: 1816-1161 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Designstoel
Kavelnr: 1816-1217 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Oude tafel met leeuwenkoppen
Kavelnr: 1816-1221 Conditie: Gebruikt
Computertafel op wielen
Kavelnr: 1817-0799 Conditie: Gebruikt
Hoge tafel op wieltjes
Kavelnr: 1817-0818 Conditie: Gebruikt
Tafel op wieltjes in metaal en volkernblad
Tafel op wieltjes in metaal en volkernblad,180cmx70cm
Kavelnr: 1817-0841 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Motor, Fiets - Beelden En Vazen - Boeken, Prenten Ed - Diversen - Diverse Meubelen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Huishouden - Juwelen - Kasten - Keukengerei - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Onderhoud - Siervoorwerpen - Sport En Spel - Tafels En Stoelen - Verlichting