Potlood tekening, gesigneerd, afm: 22 cm x 21 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 3942-105

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Herzele

2 x gekleurde tekeningen (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 3942-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Herzele

Tekening op papier gesigneerd en met certificaat, afm 30 cm x 25 cm(kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 3942-169

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €450,00

Huidig bod: € 600,00

Locatie: Herzele

Tekening op papier onder glas(kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 3942-186

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Herzele

Tekening, gesigneerd en gedateerd, afm: 15 cm x 10 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 3942-216

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 300,00

Locatie: Herzele

Tekening, gesigneerd en gedateerd, afm: 19 cm x 13 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 3942-217

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €300,00

Huidig bod: € 300,00

Locatie: Herzele

Kavelnr: 3942-220

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Herzele