Home > Oude veilingen > KUNST, ANTIEK, MUNTEN, UURWERKEN UIT PRIVÉ COLLECTIE (HERZELE) (3936) > Tekeningen
Alle kavels Bankbiljetten Beelden Collectors Items Diversen Horloges En Juwelen Kaders/Schilderijen Majolica Munten Oude Boeken Oude Tegels Schilderijen/Tekeningen Tekeningen Vintage & Antiek Deco Zegels Zilveren Munten
Alle Kavels Bankbiljetten Beelden Collectors Items Diversen Horloges En Juwelen Kaders/Schilderijen Majolica Munten Oude Boeken Oude Tegels Schilderijen/Tekeningen Tekeningen Vintage & Antiek Deco Zegels Zilveren Munten
Tekening
Potlood tekening, gesigneerd, afm: 22 cm x 21 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 3942-105 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Herzele
Tekeningen
2 x gekleurde tekeningen (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 3942-107 Conditie: Gebruikt
Tekening op papier gesigneerd en met certificaat, afm 30 cm x 25 cm(kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 3942-169 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €450,00
Huidig bod: € 600,00
Tekening op papier onder glas(kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 3942-186 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 50,00
Tekening, gesigneerd en gedateerd, afm: 15 cm x 10 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 3942-216 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €300,00
Huidig bod: € 300,00
Tekening, gesigneerd en gedateerd, afm: 19 cm x 13 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 3942-217 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 3942-220 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Bankbiljetten - Beelden - Collectors Items - Diversen - Horloges En Juwelen - Kaders/Schilderijen - Majolica - Munten - Oude Boeken - Oude Tegels - Schilderijen/Tekeningen - Tekeningen - Vintage & Antiek Deco - Zegels - Zilveren Munten