Inkt op papier, gesigneerd Sugai, afm: +/- 54 cm x 38 cm(kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-103

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 33
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 192,00

Waterverf of print op papier, gesigneerd Dirk Baksteen, afm: +/- 16 cm x 22 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-105

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Kavelnr: 4229-106

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Inkt op papier, afm: +/- 24 cm x 18 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Tekening op papier, gesigneerd, afm: +/- 17 cm x 27 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-112

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Ets op papier, gesigneerd en genumeroteerd (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-113

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Kavelnr: 4229-114

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Tekening op papier, gesigneerd, afm: +/- 19 cm x 28 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-115

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Grote print op papier (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-116

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Kavelnr: 4229-117

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kavelnr: 4229-118

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kavelnr: 4229-119

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kavelnr: 4229-120

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Kavelnr: 4229-121

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Kavelnr: 4229-122

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Oude ets op papier, waarschijnlijk van een boek (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-123

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Kavelnr: 4229-124

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Originele oude ets op papier (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Originele oude gekleurde ets (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-126

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 2,00

Kavelnr: 4229-127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

Kavelnr: 4229-128

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,00

Kavelnr: 4229-129

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Kavelnr: 4229-130

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

Kavelnr: 4229-131

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 10,00

Kavelnr: 4229-132

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,00

Kavelnr: 4229-133

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,00

Kavelnr: 4229-134

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 24,00

Kavelnr: 4229-135

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 20,00

Kavelnr: 4229-136

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 30,00

Kavelnr: 4229-137

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 20,00

Kavelnr: 4229-138

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 55,00

Ets op papier, gesigneerd George CRUIKSHANK, afm: +/- 17 cm x 11,5 cm (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4229-107

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

Kavelnr: 4229-108

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

Kavelnr: 4229-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

Kavelnr: 4229-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

Kavelnr: 4229-104

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 15,00

Alle kavels - Beelden - Collectie - Decoratie - Juwelen - Salons En Zetels - Kaders/Schilderijen - Tekeningen