Oude litho, gesigneerd (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-074

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 25,00

Lot van van etsen, foto's, prints en religieuze documenten... (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-059

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 40,00

Gekleurd litho, gesigneerd (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-077

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 16,00

Originele tekening uit het atelier van de kunstenaar Eugène Verboeckhoven (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-063

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 31,00

Kavelnr: 4982-066

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 28,00

Originele tekening, gesigneerd, afm: +/- 20 cm x 25,50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-070

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Pentekening op papier. Onderaan gemerkt “composé et dessiné à la plume par Jos. Nauwens 1852 (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-094

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 36,00

Kavelnr: 4982-064

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 30,00

Pastel op papier onder glas, gesigneerd en gedateerd, afm: +/- 50 cm x 40 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-049

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 30
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 70,00

Potloodtekening op papier, gesigneerd, afm: +/- 40,50 cm x 53,50 cm (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-061

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

Kavelnr: 4982-068

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 32
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 80,00

Gemengde techniek op papier, gesigneerd, afm +/- 34 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-079

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 37
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 150,00

Gekleurd litho op stof in mooie oude lijst, afm: +/- 80 cm X 69 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-035

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 51,00

Pastel op papier onder glas, gesigneerd, afm: +/- 62 cm x 50 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-019

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 18,00

Kavelnr: 4982-067

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 22
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 36,00

Kavelnr: 4982-065

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 34,00

Originele tekening, gesigneerd, afm: +/- 26 cm x 20 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4982-071

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 36
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 110,00

Kavelnr: 4982-062

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 65,00

Kavelnr: 4982-072

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 30
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 111,00

Kavelnr: 4982-069

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 45,00

Alle kavels - Boeken - Collector's Items - Decoratie - Juwelen - Salon - Multimedia - Varia - Klokken - Verlichting - Kaders/Schilderijen - Tekeningen