Home > Oude veilingen > DIVERSE KUNST: WO. SCHILDERIJEN EN TEKENINGEN, MUNTEN, OUDE KOFFERS, KLOKKEN, BOEKEN, TELEFOONKAARTEN, JUWELEN ENZ. (ERPE-MERE) (4921) > Tekeningen
Alle kavels Boeken Collector's Items Decoratie Juwelen Salon Multimedia Varia Klokken Verlichting Kaders/Schilderijen Tekeningen
Alle Kavels Boeken Collector's Items Decoratie Juwelen Salon Multimedia Varia Klokken Verlichting Kaders/Schilderijen Tekeningen
Tekening
Oude litho, gesigneerd (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-074 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 25,00
Lot van van etsen, foto's, prints en religieuze documenten... (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-059 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 24 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 40,00
Gekleurd litho, gesigneerd (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-077 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 16,00
Originele tekening uit het atelier van de kunstenaar Eugène Verboeckhoven (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-063 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 31,00
Kavelnr: 4982-066 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 28,00
Originele tekening, gesigneerd, afm: +/- 20 cm x 25,50 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-070 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 18,00
Pentekening op papier. Onderaan gemerkt “composé et dessiné à la plume par Jos. Nauwens 1852 (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-094 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 19 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 36,00
Kavelnr: 4982-064 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 30,00
Pastel op papier onder glas, gesigneerd en gedateerd, afm: +/- 50 cm x 40 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-049 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 30 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 70,00
Potloodtekening op papier, gesigneerd, afm: +/- 40,50 cm x 53,50 cm (kom naar de kijkdag om de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-061 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 12,00
Kavelnr: 4982-068 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 32 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 80,00
Gemengde techniek op papier, gesigneerd, afm +/- 34 cm x 24 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-079 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 37 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 150,00
Gekleurd litho op stof in mooie oude lijst, afm: +/- 80 cm X 69 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-035 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 51,00
Pastel op papier onder glas, gesigneerd, afm: +/- 62 cm x 50 cm(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-019 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4982-067 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 22 Startbod: €1,00
Kavelnr: 4982-065 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 34,00
Originele tekening, gesigneerd, afm: +/- 26 cm x 20 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Kavelnr: 4982-071 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 36 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 110,00
Kavelnr: 4982-062 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 16 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 65,00
Kavelnr: 4982-072 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 111,00
Kavelnr: 4982-069 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 45,00
Alle kavels - Boeken - Collector's Items - Decoratie - Juwelen - Salon - Multimedia - Varia - Klokken - Verlichting - Kaders/Schilderijen - Tekeningen