Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (3650) > Vazen En Bloempotten
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken, Film En Muziek Gereedschap En Bouw Hobby En Sport Decoratie En Siervoorwerpen Huishouden Horeca En Keuken Juwelen Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Multimedia En Kantoor Munten, Zegels En Prenten Stoffen En Naaien Speelgoed En Kinderen Vazen En Bloempotten Verlichting
Vaas met gekleurde okkernoten
Kavelnr: 3635-384 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Bloempotten
Bloempotten, plm 2 stuks
Kavelnr: 3635-392 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Bloemenvaas in zwaar glas
Bloemenvaas in zwaar glas, half kristal, afm plm 29 cm
Kavelnr: 3635-394 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Vaas in kristal
Vaas in kristal, bolle vorm, afm hoogte 15 cm , zeer mooi uitgewerkt
Kavelnr: 3635-395 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Bloempotjes
Bloempotjes , vintage, 3 stuks
Kavelnr: 3635-424 Conditie: Gebruikt
Vaas , in ivorine, afm plm 30 cm , diameter 24 cm
Kavelnr: 3635-478 Conditie: Gebruikt
Vaas, getekend, tulpvorm
Kavelnr: 3635-495 Conditie: Gebruikt
Bloempot in koper
Bloempot in koper, met leeuwkopjes, diameter 24 cm
Kavelnr: 3635-539 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 9,00
Bloempot in koper, met leeuwkopjes, diameter 32 cm op 29 cm
Kavelnr: 3635-540 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 12,00
Vaas en sierbord
Vaas en sierbord, 2 stuks
Kavelnr: 3635-585 Conditie: Gebruikt
Vaas , getekend, afm plm 23 cm , keramiek
Kavelnr: 3635-592 Conditie: Gebruikt
Japanse vaas
Japanse vaas, gestempeld, afm plm 37 cm
Kavelnr: 3635-593 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Japanse vazen
Japanse vazen, plm 2 stuks
Kavelnr: 3635-599 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Dekselvaas in aardewerk
Kavelnr: 3635-600 Conditie: Gebruikt
Vaas, Portugal, afm plm 53 cm
Kavelnr: 3635-609 Conditie: Gebruikt
Japanse vaas, Satuma , afm plm 20 cm
Kavelnr: 3635-610 Conditie: Gebruikt
Tuinpot in aardewerk
Tuinpot in aardewerk, afm plm 40 cm hoog
Kavelnr: 3635-630 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Vaas, handgeschilderd, Belgisch BOOM, afm plm 17 cm
Kavelnr: 3635-390 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 21,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken, Film En Muziek - Gereedschap En Bouw - Hobby En Sport - Decoratie En Siervoorwerpen - Huishouden - Horeca En Keuken - Juwelen - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Munten, Zegels En Prenten - Stoffen En Naaien - Speelgoed En Kinderen - Vazen En Bloempotten - Verlichting