Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ.. (SERSKAMP) (4094) > Vazen En Bloempotten
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Juwelen Meubelen Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken,CD's En DVD's Collectors Items En Militaria Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Horeca En Keuken Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Juwelen Meubelen Multimedia En Kantoor Poetsen En Onderhoud Speelgoed En Kinderen Stoffen En Linnen Vazen En Bloempotten Verlichting Voeding, Dranken
Vaas , vintage, licht beschadigd (zie foto) afm plm 33 cm
Kavelnr: 4110-020 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Tulpenvaas in kristal
Tulpenvaas in kristal, afm plm 19 cm
Kavelnr: 4110-035 Conditie: Gebruikt
Vaas, getekend, handwerk, afm plm 35 cm
Kavelnr: 4110-054 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 9,00
Vazen
Vazen, 2 stuks
Kavelnr: 4110-057 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Vaas, Belgisch, afm plm 21 cm
Kavelnr: 4110-058 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Vaas , getekend en genummerd, afm plm 43 cm
Kavelnr: 4110-062 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 10,00
Nepplant
Nepplant, varen , in vaas
Kavelnr: 4110-071 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Nepplant,
Kavelnr: 4110-075 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Vazen in glas
Vazen in glas, 3 stuks
Kavelnr: 4110-076 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Vaas, gestempeld, afm plm 27 cm
Kavelnr: 4110-089 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Vaas , Booms glas, afm plm 23 cm
Kavelnr: 4110-102 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Vaasje
Vaasje, West Germany, afm plm 16 cm
Kavelnr: 4110-104 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 29,00
Vaas, vintage, getekend, afm plm 14 cm
Kavelnr: 4110-109 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Vaas , vintage, getekend, zeer fijn lijntje in de hals
Kavelnr: 4110-110 Conditie: Gebruikt
Gegraveerde vaasjes in glas
Gegraveerde vaasjes in glas, waaronder kristal, plm 5 stuks
Kavelnr: 4110-111 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Vaas, antiek, in kalk, getekend Bernardi, genummerd
Kavelnr: 4110-116 Conditie: Gebruikt
Vaas , in mondgeblazen glas
Kavelnr: 4110-118 Conditie: Gebruikt
Vaas in oud roos glas
Vaas in oud roos glas, afm plm 30 cm
Kavelnr: 4110-137 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Vaas in amber glas
Vaas in amber glas, afm plm 32 cm
Kavelnr: 4110-151 Conditie: Gebruikt
Vaas in glas
Vaas in glas, op gekleurde voet, afm plm 50 cm
Kavelnr: 4110-152 Conditie: Gebruikt
Vaas in amber glas, vintage, afm plm 28 cm
Kavelnr: 4110-153 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Vaas , bovenaan licht beschadigd ( zie foto) afm plm 28 cm
Kavelnr: 4110-167 Conditie: Gebruikt
Vaas, Booms glas, afm plm 20 cm
Kavelnr: 4110-168 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Vaas , Bequet , afm plm 38 cm
Kavelnr: 4110-171 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 8,00
Vaas in Murano glas
Vaas in Murano glas, afm plm 32 cm
Kavelnr: 4110-176 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Vaasjes
Vaasjes, diversen, plm 6 stuks
Kavelnr: 4110-178 Conditie: Gebruikt
Vaas in steen
Vaas in steen, afm plm 24 cm hoog,
Kavelnr: 4110-186 Conditie: Gebruikt
Vaas met deksel in steen
Vaas met deksel in steen, deksel licht beschadigd
Kavelnr: 4110-209 Conditie: Gebruikt
Vazen, vintage, afm plm 31 cm , 3 stuks
Kavelnr: 4110-231 Conditie: Gebruikt
Vaas, Delfs Boch, afm plm 34 cm
Kavelnr: 4110-243 Conditie: Gebruikt
Oosterse vaas in koper
Oosterse vaas in koper, afm plm 45 cm
Kavelnr: 4110-246 Conditie: Gebruikt
Vaas in keramiek
Vaas in keramiek, afm plm 28 cm
Kavelnr: 4110-249 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 14,00
Franse gelakte vaas in zwaar glas
Franse gelakte vaas in zwaar glas, handwerk, gemaakt door Laque Line , jaren '70 , afm plm 30 cm
Kavelnr: 4110-282 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €35,00
Huidig bod: € 35,00
Vaasje, gestempeld , afm plm 10 cm
Kavelnr: 4110-284 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €3,00
Bloempot
Bloempot, Italiaans, vintage
Kavelnr: 4110-319 Conditie: Gebruikt
Vazen, design, 2 stuks , afm plm 27 cm
Kavelnr: 4110-320 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken,CD's En DVD's - Collectors Items En Militaria - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Juwelen - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Poetsen En Onderhoud - Speelgoed En Kinderen - Stoffen En Linnen - Vazen En Bloempotten - Verlichting - Voeding, Dranken