Home > Oude veilingen > BROCANTE EN GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 2 (SERSKAMP) (4825) > Vazen En Bloempotten
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Kaders En Schilderijen Meubelen Multimedia En Kantoor Prenten En Affiches Munten, Zegels En Waardepapieren Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken Vazen En Bloempotten
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Collectors Items En Militaria Boeken,CD's En DVD's Gereedschap En Bouwmaterialen Decoratie En Siervoorwerpen Hobby En Sport Huishoudartikelen En Apparaten Horeca En Keuken Juwelen Kledij, Schoenen En Tassen Lichaamsverzorging Kaders En Schilderijen Meubelen Multimedia En Kantoor Prenten En Affiches Munten, Zegels En Waardepapieren Stoffen En Linnen Speelgoed En Kinderen Verlichting Voeding, Dranken Vazen En Bloempotten
Vaas in Delft
Vaas in Delft, oude, licht beschadigd aan oor , Regina, gestempeld, afm plm 33 cm
Kavelnr: 4879-408 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Japanse vaas
Japanse vaas, afm plm 41 cm , getekend
Kavelnr: 4879-483 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 10,00
Vaas in onyx
Vaas in onyx, afm plm 18 cm
Kavelnr: 4879-520 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Vaas in Delft,
Kavelnr: 4879-541 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Vaas met deksel
Vaas met deksel, Petrus Regout, Hollands Delfts, rand van vaas licht beschadigd
Kavelnr: 4879-628 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Glaswerk
Glaswerk, vazen, plm 4 stuks
Kavelnr: 4879-634 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Vazen
Vazen, Satuma , afm plm 30 cm , gestempeld,
Kavelnr: 4879-640 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 27,00
Vaas, Villeroy boch, bovenaan licht beschadigd
Kavelnr: 4879-648 Conditie: Gebruikt
Vaas , afm plm 24 cm
Kavelnr: 4879-721 Conditie: Gebruikt
Sierkan met bloemen
Kavelnr: 4879-738 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Japanse vaas, gestempeld, afm plm 22 cm
Kavelnr: 4879-749 Conditie: Gebruikt
Vaas in groen glas
Vaas in groen glas, afm plm 35 cm
Kavelnr: 4879-438 Conditie: Gebruikt
Bloempot
Bloempot, Italiaans, doorsnede plm 25 cm
Kavelnr: 4879-525 Conditie: Gebruikt
Bloempotten
Bloempotten, plm 5 stuks
Kavelnr: 4879-522 Conditie: Gebruikt
Japanse vaas met deksel
Japanse vaas met deksel, gestempeld, afm plm 53 cm
Kavelnr: 4879-741 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Vazen in glas
Vazen in glas, plm 3 stuks
Kavelnr: 4879-524 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Vaasjes
Vaasjes, plm 3 stuks
Kavelnr: 4879-399 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €1,00
Chinese vazen
Chinese vazen, afm plm 37 cm, gestempeld, 2 stuks
Kavelnr: 4879-454 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 20,00
Japanse vaas, gestempeld, afm plm 55 cm
Kavelnr: 4879-485 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 15 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 30,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Collectors Items En Militaria - Boeken,CD's En DVD's - Gereedschap En Bouwmaterialen - Decoratie En Siervoorwerpen - Hobby En Sport - Huishoudartikelen En Apparaten - Horeca En Keuken - Juwelen - Kledij, Schoenen En Tassen - Lichaamsverzorging - Kaders En Schilderijen - Meubelen - Multimedia En Kantoor - Prenten En Affiches - Munten, Zegels En Waardepapieren - Stoffen En Linnen - Speelgoed En Kinderen - Verlichting - Voeding, Dranken - Vazen En Bloempotten