Home > Oude veilingen > DIV. ACTIVA UIT DIV. FALINGEN EN INBOEDELS (SINT-AMANDSBERG) (894) > Vazen
Alle kavels Bed Antiek Beeld Boek Devotie Eetkamer Fiets Electro Gereedschap Glaswerk Golf Kast Klok Handtas Koper Porselein Medisch Reclame Rek Schoen Slaapkamer Schilderij Tafel Spiegel Stoel Tapijt Tapinstallatie Tin Ton Vaas Vazen Varia Verwarming Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed Witgoeg Zetel
Alle Kavels Bed Antiek Beeld Boek Devotie Eetkamer Fiets Electro Gereedschap Glaswerk Golf Kast Klok Handtas Koper Porselein Medisch Reclame Rek Schoen Slaapkamer Schilderij Tafel Spiegel Stoel Tapijt Tapinstallatie Tin Ton Vaas Vazen Varia Verwarming Verlichting Vintage Werkmateriaal Witgoed Witgoeg Zetel
italiaanse vazen
2 prachtige italiaans porselein vazen gestempeld 55h
Kavelnr: 684-141 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €30,00
Huidig bod: € 30,00
Locatie: Sint-Amandsberg
Alle kavels - Bed - Antiek - Beeld - Boek - Devotie - Eetkamer - Fiets - Electro - Gereedschap - Glaswerk - Golf - Kast - Klok - Handtas - Koper - Porselein - Medisch - Reclame - Rek - Schoen - Slaapkamer - Schilderij - Tafel - Spiegel - Stoel - Tapijt - Tapinstallatie - Tin - Ton - Vaas - Vazen - Varia - Verwarming - Verlichting - Vintage - Werkmateriaal - Witgoed - Witgoeg - Zetel