Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > VEILING VAN DIVERSE FALINGEN EN INBOEDELS ENZ. (SERSKAMP) (1919) > Verlichting
Alle kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Alle Kavels Auto, Motor, Fiets Boeken, Prenten Ed Beelden En Vazen Diverse Meubelen Gereedschap En Bouwmaterialen Huishouden Juwelen Kaders Kasten Kledij En Lichaamsverzorging Multimedia En Kantoor Keukengerei Onderhoud Siervoorwerpen Sport En Spel Stoffen En Linnen Tafels En Stoelen Verlichting
Bureellamp
Bureellamp, vintage
Kavelnr: 1800-021 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Locatie: Serskamp
Bied mee
Lampadère met eenden
Lampadère met eenden, afm plm 55 cm hoog
Kavelnr: 1800-050 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Lampadère onderdelen
Lampadère onderdelen, glazen kappen , plm 3 stuks
Kavelnr: 1800-095 Conditie: Gebruikt
Luchter in glas
Luchter in glas, vintage
Kavelnr: 1800-165 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 55,00
Kavelnr: 1800-166 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 19 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 60,00
Lampadère
Lampadère , gesigneerd
Kavelnr: 1800-297 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 6,00
Verlichting
Verlichting, zeer degelijke materiaal , spots , 2 stuks, getest
Kavelnr: 1800-304 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Verlichting, zeer degelijk materiaal, 3 lichtpunten
Kavelnr: 1800-305 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Lampekap
Lampekap, groot formaat
Kavelnr: 1800-307 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Lampadère , disign
Kavelnr: 1800-430 Conditie: Gebruikt
Lampadère met glas
Kavelnr: 1800-437 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Lampekappen
Lampekappen, waarvan ongebruikt
Kavelnr: 1800-438 Conditie: Gebruikt
Luchter in mat glas en koper
Luchter in mat glas en koper, oud
Kavelnr: 1800-470 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 14 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 22,00
Lampadére
Lampadére ,
Kavelnr: 1800-493 Conditie: Gebruikt
Staande lamp
Staande lamp, modern
Kavelnr: 1800-505 Conditie: Gebruikt
Lampadére , zeer licht beschadigd, handwerk, Italiaans
Kavelnr: 1800-526 Conditie: Gebruikt
Luchter in hout en smeedwerk
Kavelnr: 1800-578 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Lampadère, met bellen, afm plm
Kavelnr: 1800-660 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €10,00
Lampje
Lampje, modern
Kavelnr: 1800-674 Conditie: Gebruikt
Oude tegels
Oude tegels , stratenloop , bord , speldjes, plm 13 stuks
Kavelnr: 1800-704 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Auto, Motor, Fiets - Boeken, Prenten Ed - Beelden En Vazen - Diverse Meubelen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Huishouden - Juwelen - Kaders - Kasten - Kledij En Lichaamsverzorging - Multimedia En Kantoor - Keukengerei - Onderhoud - Siervoorwerpen - Sport En Spel - Stoffen En Linnen - Tafels En Stoelen - Verlichting