Home > Oude veilingen > DIVERSE GOEDEREN UIT FALINGEN EN INBOEDELS, ENZ..DEEL 1 (BAASRODE) (3578) > Verlichting
Alle kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken En Prenten Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Muziek En Film Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Voeding, Dranken Verlichting
Alle Kavels Auto, Fiets En Toebehoren Boeken En Prenten Collectors Items En Militaria Decoratie En Siervoorwerpen Gereedschap En Bouwmaterialen Hobby En Sport Horeca En Keuken Juwelen Huishoudartikelen En Apparaten Kaders En Schilderijen Kledij En Lichaamsverzorging Meubelen Munten, Zegels En Waardepapieren Multimedia En Kantoor Muziek En Film Vazen En Bloempotten Speelgoed En Kinderen Voeding, Dranken Verlichting
Lampadére
Kavelnr: 3560-116 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Vintage lampadére
Kavelnr: 3560-173 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Vintage bureellampje
Kavelnr: 3560-174 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Lampadére in onyx
Kavelnr: 3560-175 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 4,00
Vintage lampadére in tin
Kavelnr: 3560-177 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Vintage bureellamp in metaal
Kavelnr: 3560-181 Conditie: Gebruikt
Vintage bureellamp
Kavelnr: 3560-193 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Lampadére met koper
Lampadére met koper,hoogte 72cm
Kavelnr: 3560-194 Conditie: Gebruikt
Lampebelge zonder glas
Lampebelge zonder glas,hoogte 20cm
Kavelnr: 3560-212 Conditie: Gebruikt
Plafondlamp
Kavelnr: 3560-462 Conditie: Gebruikt
Vintage bureellampje in metaal
Vintage bureellampje in metaal,l beschadigd
Kavelnr: 3560-318 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 14,00
Alle kavels - Auto, Fiets En Toebehoren - Boeken En Prenten - Collectors Items En Militaria - Decoratie En Siervoorwerpen - Gereedschap En Bouwmaterialen - Hobby En Sport - Horeca En Keuken - Juwelen - Huishoudartikelen En Apparaten - Kaders En Schilderijen - Kledij En Lichaamsverzorging - Meubelen - Munten, Zegels En Waardepapieren - Multimedia En Kantoor - Muziek En Film - Vazen En Bloempotten - Speelgoed En Kinderen - Voeding, Dranken - Verlichting