Home > Oude veilingen > COMPLETE INBOEDEL, WO.: MEUBELEN, ANTIEK, BOEKEN, DECORATIE, VINTAGE, ELEKTRO ENZ. (BEVEREN-WAAS) (3676) > Verlichting
Alle kavels Boeken Antiek Decoratie Devotie Glaswerk Elektro Kader Meubel Tapijt Vaatwerk Varia Verlichting Vintage
Alle Kavels Boeken Antiek Decoratie Devotie Glaswerk Elektro Kader Meubel Tapijt Vaatwerk Varia Verlichting Vintage
lampadaire
lampadaire 2 stuks 50h en 40h(hal)
Kavelnr: 3662-011 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Beveren-Waas
porselein lampadaire getekend DRESDEN 49h(living)
Kavelnr: 3662-047 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 9,00
lampadaire 65h(living)
Kavelnr: 3662-059 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 6,00
lampadaire 73h met beeld(living)
Kavelnr: 3662-060 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
koper lampen
2 koperen lampen 32h(living)
Kavelnr: 3662-061 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
luchter
luchter 1MH zelf te demonteren(living)
Kavelnr: 3662-082 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
luchter 8armig 74H zelf te demonteren(living)
Kavelnr: 3662-083 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 18,00
kristal luchter 70H 23dia, 3 lichtpunten, zelf te demonteren(hal)
Kavelnr: 3662-084 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 20,00
luchter 74h(keuken)zelf te demonteren
Kavelnr: 3662-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
kristal luchter
kristal luchter met 1 lichtpunt 75h, dia 27(gang)
Kavelnr: 3662-101 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 8,00
lampadaire 32h(licht beschadigd)(sl1)
Kavelnr: 3662-103 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
antieke lampadaire 41h gesigneerd
Kavelnr: 3662-106 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
luchter 6 lichtpunten 80h(sl1)
Kavelnr: 3662-117 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 19,00
luchter 5 lichtpunten 80h(sl2)
Kavelnr: 3662-118 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Boeken - Antiek - Decoratie - Devotie - Glaswerk - Elektro - Kader - Meubel - Tapijt - Vaatwerk - Varia - Verlichting - Vintage