Home > Oude veilingen > VEILING AZIATICA, TAPIJTEN, STRIPS, SCHILDERIJEN, LIMOGES, ANTIEKE KROONLUCHTER, BROCANTE, VINTAGE ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (4047) > Verlichting
Alle kavels Antieke Kroonluchter Boeken Aziatica Beelden CD Devotica Brocante En Curiosa DVD Glaswerk En Kristal Keukenmateriaal Koperwerk Klokken En Horloges Limoges Meubilair Strips Schilderijen En Kaders Taxidermie Tapijten Vintage Verlichting
Alle Kavels Antieke Kroonluchter Boeken Aziatica Beelden CD Devotica Brocante En Curiosa DVD Glaswerk En Kristal Keukenmateriaal Koperwerk Klokken En Horloges Limoges Meubilair Strips Schilderijen En Kaders Taxidermie Tapijten Vintage Verlichting
Koppel 3-armige bronzen amplieken
Koppel 3-armige bronzen amplieken 42x28x17cm
Kavelnr: 4062-210 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 18 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 55,00
Italiaanse vergulde kroonluchter 8 lichtpunten
Italiaanse vergulde kroonluchter 8 lichtpunten, hanghoogte 92cm ΓΈ52cm
Kavelnr: 4062-211 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 29 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 60,00
Hollywood shabby chique lampedaire
Hollywood shabby chique lampedaire H 80cm
Kavelnr: 4062-212 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 31 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 71,00
Porseleinen lamp
Porseleinen lamp, lichte beschadiging, 15x15x56cm
Kavelnr: 4062-231 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 10,00
Empire amplieken 2 stuks
Empire amplieken 2 stuks 30x13x6cm
Kavelnr: 4062-242 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 21 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 34,00
Koperen luchter
Kavelnr: 4062-247 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Italiaanse vergulde plafond amplieken 3 stuks
Italiaanse vergulde plafond amplieken 3 stuks +-22x22x10cm
Kavelnr: 4062-252 Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 100,00
Alle kavels - Antieke Kroonluchter - Boeken - Aziatica - Beelden - CD - Devotica - Brocante En Curiosa - DVD - Glaswerk En Kristal - Keukenmateriaal - Koperwerk - Klokken En Horloges - Limoges - Meubilair - Strips - Schilderijen En Kaders - Taxidermie - Tapijten - Vintage - Verlichting