Menu
Translate this site?
Home > Oude veilingen > GRATIS VERZENDVEILING: AUDIO, LICHT EN GELUID (1083) > Versterkers
Alle kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
Alle Kavels Actieve Speakers Actieve Subwoofers Bellenblaas Machines Blacklights Boxen Sets Cafe/Zaal Sets Carnavalswagen Geluid Sets CD Spelers Confetti Machine's Confettishooters Disco Verlichting DJ Sets DMX Controllers Draadloze Microfoons Dubbele Cd Mixers Geluid Sets Geluid Systemen Hoofdtelefoons Kachels Karaoke Sets Lasers Led Belichters Led Lichteffecten Led Movingheads Led Spots Lichteffecten Lichtkranten Megafoons Mengpanelen Microfoons Mixers Mobie Geluid Systemen Mobiele Speakers Movingheads PA Speakers Rookmachines Showflames Sneeuwmachines Sound Systemen Special Effects Statieven Stroboscopen Subwoofers Truss Systemen TV's Versterkers
USB versterker
1x usb versterker, 230v en 12v, 60W, 100V, 8ohm , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-093 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €55,00
Huidig bod: € 55,00
Locatie:
Bied mee
Versterker 300W
1x versterker 300W, 19 inch, ventilator gekoeld , Conditie: Demomodel
Kavelnr: 906-122 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €75,00
Huidig bod: € 75,00
1x versterker 300W, 19 inch stereo versterker, lucht gekoeld , Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 906-204 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €65,00
Huidig bod: € 65,00
Alle kavels - Actieve Speakers - Actieve Subwoofers - Bellenblaas Machines - Blacklights - Boxen Sets - Cafe/Zaal Sets - Carnavalswagen Geluid Sets - CD Spelers - Confetti Machine's - Confettishooters - Disco Verlichting - DJ Sets - DMX Controllers - Draadloze Microfoons - Dubbele Cd Mixers - Geluid Sets - Geluid Systemen - Hoofdtelefoons - Kachels - Karaoke Sets - Lasers - Led Belichters - Led Lichteffecten - Led Movingheads - Led Spots - Lichteffecten - Lichtkranten - Megafoons - Mengpanelen - Microfoons - Mixers - Mobie Geluid Systemen - Mobiele Speakers - Movingheads - PA Speakers - Rookmachines - Showflames - Sneeuwmachines - Sound Systemen - Special Effects - Statieven - Stroboscopen - Subwoofers - Truss Systemen - TV's - Versterkers