Kavelnr: 4160-108

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 27
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 300,00

Oude Samson bord, gesigneerd *geen dubbele* (kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4160-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Polychroom en verguld chinees porseleinen bord(kom naar de kijkdag voor meer info en de conditie te bepalen!)

Kavelnr: 4160-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 28,00

Kavelnr: 4160-111

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 16,00

Kavelnr: 4160-112

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 16,00

Alle kavels - Horloge - Kaders/Schilderijen - Juwelen - Munten - Salons En Zetels - Oude Munten - Varia - Vintage & Antiek Deco - Zilveren Munten