vintage telefoon plus set sneeuwkettingen

Kavelnr: 3011-029

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Herenthout

lot blikken dozen

Kavelnr: 3011-032

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Herenthout

5x vintage koffiemolens

Kavelnr: 3011-038

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 18,00

Locatie: Herenthout

vintage koelkast, fabr. PHILCO

Kavelnr: 3011-092

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Herenthout

oud schoolbankje

Kavelnr: 3011-097

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Herenthout

oude houten stoel v.v. snijwerk

Kavelnr: 3011-109

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Herenthout

vintage café-fietsenrek

Kavelnr: 3011-110

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 26,00

Locatie: Herenthout

collectors item, affiche in lijst

Kavelnr: 3011-195

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 21,00

Locatie: Herenthout

mandje inh. div. postzegels plus doos inh. lucifers

Kavelnr: 3011-197

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Herenthout

collectors item, boekje in lijst "IRON MAIDEN", gesigneerd

Kavelnr: 3011-200

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €25,00

Huidig bod: € 29,00

Locatie: Herenthout

2 oude ladenkastjes, vintage vertserker MARANTZ

Kavelnr: 3011-201

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €15,00

Huidig bod: € 23,00

Locatie: Herenthout

set van 3 design flessen rode wijn, 1997 en 1999, Cabernet Sauvignon

Kavelnr: 3011-159

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Herenthout

vintage servies, bavaria

Kavelnr: 3011-166

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 13,00

Locatie: Herenthout