5 stuks vintage handtassen(vp)

Kavelnr: 2398-039

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Bavegem

2 vintagestoelen(hal)

Kavelnr: 2398-044

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Bavegem

vintage dressoir 2m25b(hal)

Kavelnr: 2398-047

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 19
Startbod: €16,00

Huidig bod: € 72,30

Locatie: Bavegem

vintage decoratie(hal)

Kavelnr: 2398-049

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Bavegem

2 vintage kaders waaronder gesigneerd(liv2)53x21

Kavelnr: 2398-096

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Bavegem

vintage kader 35x110(sla)

Kavelnr: 2398-119

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €3,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Bavegem

vintage slaapkamer(bed1m50ergo lattenbodem,matras,2nachtkastjes,1 beschadigd,commode,4deurskast)slv

Kavelnr: 2398-139

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Bavegem

vintage kast 1m26x128h(g)

Kavelnr: 2398-156

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 34
Startbod: €8,00

Huidig bod: € 150,00

Locatie: Bavegem

vintage uitschuifbare tafel met lade 80x1m20 &2 stoelen(g)

Kavelnr: 2398-164

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 21,00

Locatie: Bavegem

vintage bureaulamp philips(g)

Kavelnr: 2398-170

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Locatie: Bavegem

vintage oorvaas 40h(h)

Kavelnr: 2399-221

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 24,00

Locatie: Bavegem

Alle kavels - Decoratie - Devotie - Antiek - Drank - Glaswerk - Kader - Electro - Kledij - Keuken - Meubel - Ontspanning - Tapijt - Tuin - Verlichting - Verlichtng - Varia - Verzamelobject - Vintage