Home > Oude veilingen > COLLECTIE KUNSTBOEKEN, DESIGN (ARTIFORT, LIGNE ROSET, HANS WEGNER), BROCANTE, CURIOSA, SCHILDERIJEN ENZ. (SINT-GILLIS-WAAS) (3411) > Vintage
Alle kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Alle Kavels Beelden Design Devotica Boeken Brocante En Curiosa DVD Divers Elektro Fiets Gallerij Pilaar Hifi Keukenmateriaal Horloge Munten En Biljetten Klokken Rekken Servies Tapijten Muziek Werkmateriaal Vintage Telefonie Verlichting Schilderijen En Kaders
Zak knikkers
Kavelnr: 3388-085 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Speeldoos Mecabois
Kavelnr: 3388-086 Conditie: Gebruikt
Glazen Whitbread
Glazen Whitbread 4 stuks
Kavelnr: 3388-089 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Nachtlampje
Kavelnr: 3388-103 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 14,00
Vintage bril in hoes
Kavelnr: 3388-134 Conditie: Gebruikt
Aktetas
Kavelnr: 3388-140 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Michelin gidsen
Kavelnr: 3388-162 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 8,00
Flipover asbak
Flipover asbak, NY 1973, ongebruikt
Kavelnr: 3388-164 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 6,00
Oude lucifers
Oude lucifers 2 verpakkingen
Kavelnr: 3388-171 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 2,00
Vintage kistje
Vintage kistje 24x26x15cm
Kavelnr: 3388-226 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Schoolbord
Schoolbord b 65cm h 122cm
Kavelnr: 3388-228 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Vaas keramiek
Vaas keramiek h 20cm
Kavelnr: 3388-244 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Vaas keramiek h 59cm
Kavelnr: 3388-246 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Lampenkapjes 11 stuks
Kavelnr: 3388-248 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Reclamebord Salvador Dali
Reclamebord Salvador Dali 38x58cm
Kavelnr: 3388-227 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 16,00
Speelgoed Willy Jeep
Speelgoed Willy Jeep, gedateerd 1975, 22x50cm
Kavelnr: 3388-225 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 18,00
Wekker
Kavelnr: 3388-105 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden - Design - Devotica - Boeken - Brocante En Curiosa - DVD - Divers - Elektro - Fiets - Gallerij Pilaar - Hifi - Keukenmateriaal - Horloge - Munten En Biljetten - Klokken - Rekken - Servies - Tapijten - Muziek - Werkmateriaal - Vintage - Telefonie - Verlichting - Schilderijen En Kaders