Alle kavels
Diversen
Graafmachine
Heftruck
Sleepboot
Tractor
Vrachtwagen
Wiellader

compl. gerestaureerde vrachtwagen, fabr. MERCEDES/UNIMOG, zonder doc. (enkel gebruikt op werf), in prachtige staat

Kavelnr: 3968-06

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5000,00

Huidig bod: € 5800,00

Locatie: Hansweert

Alle kavels - Diversen - Graafmachine - Heftruck - Sleepboot - Tractor - Vrachtwagen - Wiellader