Home > Oude veilingen > NIEUW TUINMATERIAAL, WO. PARASOLS EN PARASOLVOETEN, HANGMATTEN, LOUNGESETS, ZONNEWERING, VUURSCHALEN, MOESTUINBAKKEN, KINDERTAFELS, BABYSCHOMMELS ENZ. (STEKENE) (4912) > Zwembad
Alle kavels BBQ Diverse Hangmat Hoverboard Loungeset Moestuin Parasols Speelset Terrasverwarming Zwembad
Alle Kavels BBQ Diverse Hangmat Hoverboard Loungeset Moestuin Parasols Speelset Terrasverwarming Zwembad
afdekzeil
Bestway Zonnedekzeil voor zwembad 305cm
Kavelnr: 4971-078 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 3,00
Kavelnr: 4971-079 Conditie: Nieuw
buizenset
Kavelnr: 4971-080 Conditie: Nieuw
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
zwembadslang
SCP zwembadslang 38 mm - lengte 50 meter
Kavelnr: 4971-082 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Zwembadstofzuiger
Zwembadstofzuiger in beschadigde doos
Kavelnr: 4971-017 Conditie: Nieuw
Biedingen: 3 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 8,00
Bodemstofzuigerslang
Bodemstofzuigerslang 38 mm 8 meter
Kavelnr: 4971-081 Conditie: Nieuw
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 6,00
Alle kavels - BBQ - Diverse - Hangmat - Hoverboard - Loungeset - Moestuin - Parasols - Speelset - Terrasverwarming - Zwembad