« LUXE UURWERKEN EN DIVERSE VOERTUIGEN (HOBOKEN) (573)

« Personenauto's

personenauto

Kavel nummer: 257-8

personenauto

Deze kavel is niet meer actief, u kunt hier helaas niet meer op bieden.
Ga naar het actuele veiling aanbod of
naar de zoek pagina voor actuele kavels.

« Personenauto's - Kavel 2 van 2

Omschrijving

Personenauto, fabr. PORSCHE, type Cayenne S, eerste inschrijving 22/6/2015, laatst gekende km-stand op 4/2017 is 150.496, chassisnr. WP1ZZZ92ZGLA65178, diesel, 4134cc, 283kW, FULL OPTION !!, Gelijkv. attest aanwezig, Duitse doc. aanw. met O.H. boekje, marge voertuig (BTW niet aftrekbaar)

Conditie: Gebruikt
Garantie: Geen

Type veiling: Hybride (klik voor meer info)

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet.

Sluiten

Foto's

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

  • personenauto

Meer hulp bij het bieden

Normaal bod
Bij een bod doet u een bieding in de vorm van een bepaald vast bedrag per kavel

Auto bod (proxy bod)
Bij een Autobod (ook wel proxy bod genoemd) geeft u aan welke prijs u maximaal bereid bent voor de kavel te betalen. Het Veiling-systeem zorgt er voor dat na een bieding van een derde onmiddellijk automatisch een bod voor u wordt uitgebracht. Het Veiling-systeem biedt automatisch voor u door tot uw maximum bod is bereikt.

Sluitingsmoment kavel
Indien er op een bepaald moment een bieding op een kavel wordt ontvangen binnen 5 min voor sluiting van de veiling, wordt het sluitingsmoment van de betreffende kavel automatisch verlengd met 5 minuten.

Opgeld
Het opgeld bedraagt 17% over de bieding. Over het opgeld betaalt u 21% BTW, en over het bedrag betaalt u geen BTW.

Stuur de huidige pagina als link door per e-mail

×