« NIEUWE TUINHUIZEN EN GARAGES (GRATIS LEVERING) (5938)

« Tunhuis

tuinhuis rohan

Kavel nummer: 6046-09

tuinhuis rohan

dinsdag 03-02-2026 19:05

« Tunhuis - Kavel 7 van 10

Omschrijving

Deze moderne blokhut rohan is gemaakt uit gecertificeerd Noord-Europees vurenhout. Hij beschikt over een plat dak. een dubbele "low entry" deur voorzien van veiligheidsglas en een deurkruk met een kindvriendelijk slot en dakroofing.Specificaties
Afmetingen: 2980 + 3611 x 2980 x 2200 mm.Fundamentmaat: 6552 x 2980 mm.Oppervlakte: 8.88 m².Binnen oppervlakte: 7.53 m².Wanddikte: 28 mm.Type dak: Plat dak.

Conditie: Gebruikt
Garantie: Geen

Doe normaal bod
Doe Auto bod

Foto's

  • tuinhuis rohan

  • tuinhuis rohan

  • tuinhuis rohan

  • tuinhuis rohan

Meer hulp bij het bieden

Normaal bod
Bij een bod doet u een bieding in de vorm van een bepaald vast bedrag per kavel

Auto bod (proxy bod)
Bij een Autobod (ook wel proxy bod genoemd) geeft u aan welke prijs u maximaal bereid bent voor de kavel te betalen. Het Veiling-systeem zorgt er voor dat na een bieding van een derde onmiddellijk automatisch een bod voor u wordt uitgebracht. Het Veiling-systeem biedt automatisch voor u door tot uw maximum bod is bereikt.

Sluitingsmoment kavel
Indien er op een bepaald moment een bieding op een kavel wordt ontvangen binnen 5 min voor sluiting van de veiling, wordt het sluitingsmoment van de betreffende kavel automatisch verlengd met 5 minuten.

Opgeld
Het opgeld bedraagt 17% over de bieding. Over het opgeld betaalt u 21% BTW, en over het bedrag 21,00% BTW.

Stuur de huidige pagina als link door per e-mail

×