Home > Oude veilingen > LIQUDATIE NIEUWE ELEKTRISCHE FIETSEN (DENDERLEEUW) (2805) > Alle kavels
Alle kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Alle Kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Fiets
Nieuwe elektr. fiets, fabr. PUCH, kleur grijs, 8 speed, midden motor BOSCH, hydraulische remmen, actieradius 100 km
Kavelnr: 2751-5 Conditie: Nieuw
Biedingen: 23 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 1350,00
Locatie: Denderleeuw
Nieuwe elektr. fiets, fabr. EVOBIKE/MINERVA, kleur wit, 7 speed, midden motor, 100 km actieradius, met lader
Kavelnr: 2751-1 Conditie: Nieuw
Biedingen: 21 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 800,00
Nieuwe elektr. fiets, fabr. EVOBIKE/MINERVA, kleur zwart, 7 speed, midden motor, actieradius 100 km
Kavelnr: 2751-6 Conditie: Nieuw
Biedingen: 20 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 750,00
Nieuwe elektr. fiets, fabr. MINERVA, ESTREL, kleur grijs, voor motor, 7 speed, versnellingen intern in achterwiel, actieradius 100 km
Kavelnr: 2751-7 Conditie: Nieuw
Biedingen: 17 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 600,00
Nieuwe elektr. fiets, fabr. MINERVA, ESTREL, kleur grijs, voor motor, 7 speed, versnellingen extern achterwiel, actieradius 100 km
Kavelnr: 2751-8 Conditie: Nieuw
Biedingen: 15 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 700,00
Nieuwe elektr. fiets, fabr. WEINBERG (D), kleur bike mat zwart, 7 speed, midden motor, actieradius 100/120 km
Kavelnr: 2751-2 Conditie: Nieuw
Biedingen: 24 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 950,00
Kavelnr: 2751-3 Conditie: Nieuw
Biedingen: 26 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 1045,00
Kavelnr: 2751-4 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Elektr. Fiets PUCH - Elektr. Fietsen EVOBIKE - Elektr. Fietsen MINERVA - Elektr. Fietsen WEINBERG