Nieuwe elektr. fiets, fabr. PUCH, kleur grijs, 8 speed, midden motor BOSCH, hydraulische remmen, actieradius 100 km

Kavelnr: 2751-5

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 1350,00

Locatie: Denderleeuw

Nieuwe elektr. fiets, fabr. EVOBIKE/MINERVA, kleur wit, 7 speed, midden motor, 100 km actieradius, met lader

Kavelnr: 2751-1

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 21
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 800,00

Locatie: Denderleeuw

Nieuwe elektr. fiets, fabr. EVOBIKE/MINERVA, kleur zwart, 7 speed, midden motor, actieradius 100 km

Kavelnr: 2751-6

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 750,00

Locatie: Denderleeuw

Nieuwe elektr. fiets, fabr. MINERVA, ESTREL, kleur grijs, voor motor, 7 speed, versnellingen intern in achterwiel, actieradius 100 km

Kavelnr: 2751-7

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 600,00

Locatie: Denderleeuw

Nieuwe elektr. fiets, fabr. MINERVA, ESTREL, kleur grijs, voor motor, 7 speed, versnellingen extern achterwiel, actieradius 100 km

Kavelnr: 2751-8

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 15
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 700,00

Locatie: Denderleeuw

Nieuwe elektr. fiets, fabr. WEINBERG (D), kleur bike mat zwart, 7 speed, midden motor, actieradius 100/120 km

Kavelnr: 2751-2

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 950,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2751-3

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 1045,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2751-4

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 1045,00

Locatie: Denderleeuw