Home
Alle kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Nieuwe elektr. fietsen
Tip! Klik op de datum om hem aan uw agenda toe te voegen.
Start: dinsdag 02 maart 2021vanaf 17:00
Sluiting: maandag 15 maart 2021vanaf 18:00
Kijkdag(en): zaterdag 13 maart 2021van 10:00 tot 12:00
Ophaaldag(en): maandag 22 maart 2021van 10:00 tot 12:00
Aantal kavels: 8
Catalogus: Download hier de catalogus
Type veiling: Openbare veiling
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet.
Sluiten
Verkoopmeester: Vlavem. Neem contact op.
Betaalwijze: Enkel via overschrijving
Thontlaan 4 9470, Denderleeuw