Alle kavels
Elektr. Fiets PUCH
Elektr. Fietsen EVOBIKE
Elektr. Fietsen MINERVA
Elektr. Fietsen WEINBERG

Nieuwe elektr. fiets, fabr. WEINBERG (D), kleur bike mat zwart, 7 speed, midden motor, actieradius 100/120 km

Kavelnr: 2751-2

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 24
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 950,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2751-3

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 1045,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 2751-4

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 26
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 1045,00

Locatie: Denderleeuw

Alle kavels - Elektr. Fiets PUCH - Elektr. Fietsen EVOBIKE - Elektr. Fietsen MINERVA - Elektr. Fietsen WEINBERG