Home > Oude veilingen > LIQUDATIE NIEUWE ELEKTRISCHE FIETSEN (DENDERLEEUW) (2805) > Elektr. Fietsen WEINBERG
Alle kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Alle Kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Fiets
Nieuwe elektr. fiets, fabr. WEINBERG (D), kleur bike mat zwart, 7 speed, midden motor, actieradius 100/120 km
Kavelnr: 2751-2 Conditie: Nieuw
Biedingen: 24 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 950,00
Locatie: Denderleeuw
Kavelnr: 2751-3 Conditie: Nieuw
Biedingen: 26 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 1045,00
Kavelnr: 2751-4 Conditie: Nieuw
Alle kavels - Elektr. Fiets PUCH - Elektr. Fietsen EVOBIKE - Elektr. Fietsen MINERVA - Elektr. Fietsen WEINBERG