Home > Oude veilingen > LIQUDATIE NIEUWE ELEKTRISCHE FIETSEN (DENDERLEEUW) (2805) > Elektr. Fietsen MINERVA
Alle kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Alle Kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Fiets
Nieuwe elektr. fiets, fabr. MINERVA, ESTREL, kleur grijs, voor motor, 7 speed, versnellingen intern in achterwiel, actieradius 100 km
Kavelnr: 2751-7 Conditie: Nieuw
Biedingen: 17 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 600,00
Locatie: Denderleeuw
Nieuwe elektr. fiets, fabr. MINERVA, ESTREL, kleur grijs, voor motor, 7 speed, versnellingen extern achterwiel, actieradius 100 km
Kavelnr: 2751-8 Conditie: Nieuw
Biedingen: 15 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 700,00
Alle kavels - Elektr. Fiets PUCH - Elektr. Fietsen EVOBIKE - Elektr. Fietsen MINERVA - Elektr. Fietsen WEINBERG