Home > Oude veilingen > LIQUDATIE NIEUWE ELEKTRISCHE FIETSEN (DENDERLEEUW) (2805) > Elektr. Fietsen EVOBIKE
Alle kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Alle Kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Fiets
Nieuwe elektr. fiets, fabr. EVOBIKE/MINERVA, kleur wit, 7 speed, midden motor, 100 km actieradius, met lader
Kavelnr: 2751-1 Conditie: Nieuw
Biedingen: 21 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 800,00
Locatie: Denderleeuw
Nieuwe elektr. fiets, fabr. EVOBIKE/MINERVA, kleur zwart, 7 speed, midden motor, actieradius 100 km
Kavelnr: 2751-6 Conditie: Nieuw
Biedingen: 20 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 750,00
Alle kavels - Elektr. Fiets PUCH - Elektr. Fietsen EVOBIKE - Elektr. Fietsen MINERVA - Elektr. Fietsen WEINBERG