Home > Oude veilingen > LIQUDATIE NIEUWE ELEKTRISCHE FIETSEN (DENDERLEEUW) (2805) > Elektr. Fiets PUCH
Alle kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Alle Kavels Elektr. Fiets PUCH Elektr. Fietsen EVOBIKE Elektr. Fietsen MINERVA Elektr. Fietsen WEINBERG
Fiets
Nieuwe elektr. fiets, fabr. PUCH, kleur grijs, 8 speed, midden motor BOSCH, hydraulische remmen, actieradius 100 km
Kavelnr: 2751-5 Conditie: Nieuw
Biedingen: 23 Startbod: €250,00
Huidig bod: € 1350,00
Locatie: Denderleeuw
Alle kavels - Elektr. Fiets PUCH - Elektr. Fietsen EVOBIKE - Elektr. Fietsen MINERVA - Elektr. Fietsen WEINBERG