Nieuwe elektr. fiets, fabr. PUCH, kleur grijs, 8 speed, midden motor BOSCH, hydraulische remmen, actieradius 100 km

Kavelnr: 2751-5

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €250,00

Huidig bod: € 1350,00

Locatie: Denderleeuw

Alle kavels - Elektr. Fiets PUCH - Elektr. Fietsen EVOBIKE - Elektr. Fietsen MINERVA - Elektr. Fietsen WEINBERG