aquarel, rivier, getekend, 30cmx45cm

Kavelnr: 4924-16

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

aquarel, rivier, getekend, 25cmx40cm

Kavelnr: 4924-17

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

aquarel, uitzicht vanuit het park , getekend, 30cmx42cm

Kavelnr: 4924-18

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

aquarel, kanal, getekend, 40cmx50cm

Kavelnr: 4924-19

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

aquarel, boot, getekend, 25cmx30cm

Kavelnr: 4924-20

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

aquarel, dorp, getekend, 40cmx55cm

Kavelnr: 4924-34

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Affligem

aquarel, abstract, getekend, gedateerd, 38cmx43cm

Kavelnr: 4924-43

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

aquarel, landschap, getekend, gedateerd, 38cmx43cm

Kavelnr: 4924-44

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Alle kavels - Aquarel - Frame - Icon - Ingelijste Tapijten - Kaart - Litho - Messing Plaat - Potloodtekening - Schilderij