Home > Oude veilingen > KUNSTVEILING: WO. SCHILDERIJEN, LITHO’S, AQUARELS, MESSING PLATEN, POTLOODTEKENING, INGELIJSTE MINIATUUR TAPIJTEN ENZ. (AFFLIGEM) (4869) > Aquarel
Alle kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
Alle Kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
aquarel, rivier, getekend
aquarel, rivier, getekend, 30cmx45cm
Kavelnr: 4924-16 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Locatie: Affligem
aquarel, rivier, getekend, 25cmx40cm
Kavelnr: 4924-17 Conditie: Gebruikt
aquarel, uitzicht vanuit het park , getekend
aquarel, uitzicht vanuit het park , getekend, 30cmx42cm
Kavelnr: 4924-18 Conditie: Gebruikt
aquarel, kanal, getekend
aquarel, kanal, getekend, 40cmx50cm
Kavelnr: 4924-19 Conditie: Gebruikt
aquarel, boot, getekend
aquarel, boot, getekend, 25cmx30cm
Kavelnr: 4924-20 Conditie: Gebruikt
aquarel, dorp, getekend
aquarel, dorp, getekend, 40cmx55cm
Kavelnr: 4924-34 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
aquarel, abstract, getekend, gedateerd
aquarel, abstract, getekend, gedateerd, 38cmx43cm
Kavelnr: 4924-43 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
aquarel, landschap, getekend, gedateerd
aquarel, landschap, getekend, gedateerd, 38cmx43cm
Kavelnr: 4924-44 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Aquarel - Frame - Icon - Ingelijste Tapijten - Kaart - Litho - Messing Plaat - Potloodtekening - Schilderij