KUNSTVEILING: WO. SCHILDERIJEN, LITHO’S, AQUARELS, MESSING PLATEN, POTLOODTEKENING, INGELIJSTE MINIATUUR TAPIJTEN ENZ. (AFFLIGEM) (4869)
Veiling informatie
Schilderijen, litho’s, aquarels, messing platen, potloodtekening, ingelijste miniatuur tapijten enz.
Extra informatie
Veiling i.o.v. particuliere verkoper.
Locatie
Fooststraat 100
1790, Affligem