Home > Oude veilingen > KUNSTVEILING: WO. SCHILDERIJEN, LITHO’S, AQUARELS, MESSING PLATEN, POTLOODTEKENING, INGELIJSTE MINIATUUR TAPIJTEN ENZ. (AFFLIGEM) (4869) > Litho
Alle kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
Alle Kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
uniek litho, landschap, getekend and gedateerd
uniek litho, landschap, getekend and gedateerd, 40cmx55cm
Kavelnr: 4924-15 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Locatie: Affligem
Litho, getekend
Litho, getekend, 40cmx50cm
Kavelnr: 4924-23 Conditie: Gebruikt
Litho, getekend, genummerd
Litho, getekend, genummerd, 60cmx70cm
Kavelnr: 4924-41 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Aquarel - Frame - Icon - Ingelijste Tapijten - Kaart - Litho - Messing Plaat - Potloodtekening - Schilderij