Alle kavels
Aquarel
Frame
Icon
Ingelijste Tapijten
Kaart
Litho
Messing Plaat
Potloodtekening

2 zijden miniatuur ingelijste tapijten, 22cmx32cm

Kavelnr: 4924-50

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Affligem

Alle kavels - Aquarel - Frame - Icon - Ingelijste Tapijten - Kaart - Litho - Messing Plaat - Potloodtekening - Schilderij