Home > Oude veilingen > KUNSTVEILING: WO. SCHILDERIJEN, LITHO’S, AQUARELS, MESSING PLATEN, POTLOODTEKENING, INGELIJSTE MINIATUUR TAPIJTEN ENZ. (AFFLIGEM) (4869) > Ingelijste Tapijten
Alle kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
Alle Kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
2 zijden miniatuur ingelijste tapijten
2 zijden miniatuur ingelijste tapijten, 22cmx32cm
Kavelnr: 4924-50 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 10,00
Locatie: Affligem
Alle kavels - Aquarel - Frame - Icon - Ingelijste Tapijten - Kaart - Litho - Messing Plaat - Potloodtekening - Schilderij