Home > Oude veilingen > KUNSTVEILING: WO. SCHILDERIJEN, LITHO’S, AQUARELS, MESSING PLATEN, POTLOODTEKENING, INGELIJSTE MINIATUUR TAPIJTEN ENZ. (AFFLIGEM) (4869) > Kaart
Alle kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
Alle Kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
kaart
kaart, 30cmx35cm
Kavelnr: 4924-14 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 28,00
Locatie: Affligem
Alle kavels - Aquarel - Frame - Icon - Ingelijste Tapijten - Kaart - Litho - Messing Plaat - Potloodtekening - Schilderij