Home > Oude veilingen > KUNSTVEILING: WO. SCHILDERIJEN, LITHO’S, AQUARELS, MESSING PLATEN, POTLOODTEKENING, INGELIJSTE MINIATUUR TAPIJTEN ENZ. (AFFLIGEM) (4869) > Schilderij
Schilderij, restaurantscène
Schilderij, restaurantscène, olieverf op doek, 100cmx120cm
Kavelnr: 4924-01 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 80,00
Locatie: Affligem
Schilderij, cinema
Schilderij, cinema, olieverf op doek, 100cmx120cm
Kavelnr: 4924-02 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €10,00
Schilderij, landschap, getekend
Schilderij, landschap, getekend, olieverf op doek, 40cmx60cm
Kavelnr: 4924-03 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 10,00
Schilderij, landschap, getekend, olieverf op doek, 75cmx105cm
Kavelnr: 4924-04 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Schilderij, landschap, getekend, olieverf op doek, 45cmx55cm
Kavelnr: 4924-05 Conditie: Gebruikt
Schilderij, nature morte, getekend
Schilderij, nature morte, getekend, olieverf op doek, 30cmX40cm
Kavelnr: 4924-06 Conditie: Gebruikt
Schilderij, dorp, getekend
Schilderij, dorp, getekend, olieverf op doek, 60cmx80cm
Kavelnr: 4924-07 Conditie: Gebruikt
Schilderij, dorp, getekend, olieverf op doek, 40cmx50cm
Kavelnr: 4924-08 Conditie: Gebruikt
Schilderij. strand, getekend
Schilderij. strand, getekend, olieverf op doek, 25cmx30cm
Kavelnr: 4924-09 Conditie: Gebruikt
Schilderij, haven, getekend
Schilderij, haven, getekend, olieverf op doek, 80cmx100cm
Kavelnr: 4924-10 Conditie: Gebruikt
Schilderij, landschap, getekend, olieverf op doek, 45cmx53cm
Kavelnr: 4924-11 Conditie: Gebruikt
Schilderij, bloemen, getekend
Schilderij, bloemen, getekend, olieverf op doek, 60cmx80cm
Kavelnr: 4924-12 Conditie: Gebruikt
Schilderij, jong meisje, getekend
Schilderij, jong meisje, getekend, olieverf op doek, 40cmx50cm
Kavelnr: 4924-13 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, landschap
Schilderij, getekend, landschap, olieverf op doek, 40cmx55cm
Kavelnr: 4924-24 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, landschap, olieverf op doek, 70cmx80cm
Kavelnr: 4924-25 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, boot
Schilderij, getekend, boot, olieverf op doek, 55cmx70cm
Kavelnr: 4924-26 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, landschap, olieverf op doek, 75cmx90cm
Kavelnr: 4924-27 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, nature morte
Schilderij, getekend, nature morte, olieverf op doek, 60cmx80cm
Kavelnr: 4924-28 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, forgotten dreams
Schilderij, getekend, forgotten dreams, olieverf op plank, 60cmx80cm
Kavelnr: 4924-29 Conditie: Gebruikt
Schilderij, bergdorp
Schilderij, bergdorp, olieverf op doek, 50cmx60cm
Kavelnr: 4924-30 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, boot, olieverf op doek, 60cmx70cm
Kavelnr: 4924-31 Conditie: Gebruikt
Schilderij, forrest
Schilderij, forrest, olieverf op plank, 30cmx40cm
Kavelnr: 4924-32 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, forrest
Schilderij, getekend, forrest, olieverf op doek, 70cmx80cm
Kavelnr: 4924-33 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, windmill
Schilderij, getekend, windmill, olieverf op doek, 60cmx70cm
Kavelnr: 4924-35 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, haven
Schilderij, getekend, haven, olieverf op doek, 50cmx60cm
Kavelnr: 4924-36 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, boerderij
Schilderij, getekend, boerderij, olieverf op doek, 70cmx80cm
Kavelnr: 4924-37 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, brug
Schilderij, getekend, brug, olieverf op doek, 65cmx75cm
Kavelnr: 4924-38 Conditie: Gebruikt
Schilderij, landschap
Schilderij, landschap, olieverf op doek, 45cmx55cm
Kavelnr: 4924-39 Conditie: Gebruikt
Schilderij, getekend, rivier
Schilderij, getekend, rivier, olieverf op doek, 60cmx70cm
Kavelnr: 4924-40 Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 4924-42 Conditie: Gebruikt
Schilderij, boot
Schilderij, boot, olieverf op plank, 30cmx40cm
Kavelnr: 4924-46 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Schilderij, getekend, landschap, olieverf op plank, 37cmx47cm
Kavelnr: 4924-47 Conditie: Gebruikt