messing plaat, 25cmx40cm

Kavelnr: 4924-48

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

messing plaat, 25cmx40cm

Kavelnr: 4924-49

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

messing plaat, 30cmx43cm

Kavelnr: 4924-51

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Affligem

Alle kavels - Aquarel - Frame - Icon - Ingelijste Tapijten - Kaart - Litho - Messing Plaat - Potloodtekening - Schilderij