Home > Oude veilingen > KUNSTVEILING: WO. SCHILDERIJEN, LITHO’S, AQUARELS, MESSING PLATEN, POTLOODTEKENING, INGELIJSTE MINIATUUR TAPIJTEN ENZ. (AFFLIGEM) (4869) > Messing Plaat
Alle kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
Alle Kavels Aquarel Frame Icon Ingelijste Tapijten Kaart Litho Messing Plaat Potloodtekening Schilderij
messing plaat
messing plaat, 25cmx40cm
Kavelnr: 4924-48 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Locatie: Affligem
Kavelnr: 4924-49 Conditie: Gebruikt
messing plaat, 30cmx43cm
Kavelnr: 4924-51 Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Aquarel - Frame - Icon - Ingelijste Tapijten - Kaart - Litho - Messing Plaat - Potloodtekening - Schilderij