Kavelnr: 1482-09

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €325,00

Huidig bod: € 325,00

Locatie: Denderleeuw

Kavelnr: 1482-14

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1000,00

Huidig bod: € 1000,00

Locatie: Denderleeuw

Alle kavels - Auto's Dubbel Gebruik - Diversen - Lichte Vrachtwagen - Hatchback - Motorfiets - Oldtimers - Restauratieprojecten - Personenauto's - Sedan - Stationwagens