LIQUIDATIE MEER DAN 40 DIV. VOERTUIGEN EN OLDTIMERS EN DIVERSE GOEDEREN (DENDERLEEUW) (1620)

Veiling informatie

Oldtimers, div. voertuigen, motorfiets, zaagmachine, HD-reiniger, enz.

Datums

Tip! Klik op de datum om hem aan uw agenda toe te voegen.

Start:
maandag 07 oktober 2019
vanaf 12:00

Sluiting:
maandag 21 oktober 2019
vanaf 19:00

Kijkdag(en):
zaterdag 19 oktober 2019
van 10:00 tot 12:00

Ophaaldag(en):
maandag 28 oktober 2019
van 10:00 tot 12:00

Algemene informatie

Aantal kavels:
49

Catalogus:
Download hier de catalogus

Type veiling:
Openbare veiling

Openbare veiling:

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet.

Sluiten

Verkoopmeester:
Vlavem. Neem contact op.

Herroepingsrecht:
N.V.T. Meer info...

Betaalwijze:
Enkel via overschrijving

Locatie

Koopwarenstraat (inrit naast nummer 10)
9470, Denderleeuw

Categorie Einde vanaf Nog

Auto's Dubbel Gebruik

21 okt 2019 19:00

Diversen

21 okt 2019 19:06

Hatchback

21 okt 2019 19:12

Lichte Vrachtwagen

21 okt 2019 19:18

Motorfiets

21 okt 2019 19:24

Oldtimers

21 okt 2019 19:30

Personenauto's

21 okt 2019 19:36

Restauratieprojecten

21 okt 2019 19:42

Sedan

21 okt 2019 19:48

Stationwagens

21 okt 2019 19:54