Home > Oude veilingen > LIQUIDATIE MEER DAN 40 DIV. VOERTUIGEN EN OLDTIMERS EN DIVERSE GOEDEREN (DENDERLEEUW) (1620) > Diversen
Alle kavels Auto's Dubbel Gebruik Diversen Lichte Vrachtwagen Hatchback Motorfiets Oldtimers Restauratieprojecten Personenauto's Sedan Stationwagens
Alle Kavels Auto's Dubbel Gebruik Diversen Lichte Vrachtwagen Hatchback Motorfiets Oldtimers Restauratieprojecten Personenauto's Sedan Stationwagens
Aanhangwagen
enkelassige aanhangwagen, zonder doc., goede staat
Kavelnr: 1483-34 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €160,00
Huidig bod: € 200,00
Locatie: Denderleeuw
HD-reiniger
HD-reiniger, fabr. KARCHER, type HDS750, druk na te kijken
Kavelnr: 1483-35 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €110,00
Huidig bod: € 120,00
Veegmachine
Zelfrijdende veegmachine, fabr. FASA, type A955T, in goede werkende staat, zonder lader
Kavelnr: 1483-36 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €150,00
Huidig bod: € 170,00
Bumper
bumper voor MERCEDES R129 (1994) met kleine lakschade
Kavelnr: 1483-37 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €50,00
Huidig bod: € 55,00
Afkortzaag
Mobiele afkortzaag, fabr. MILWAUKEE, type MS 305 DB
Kavelnr: 1483-44 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €200,00
Huidig bod: € 210,00
Banden met velg
set banden met velg voor MERCEDES 123, 15"
Kavelnr: 1483-45 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 45,00
set banden met velg, 15"
Kavelnr: 1483-46 Conditie: Gebruikt
set banden met velg voor BMW, 16"
Kavelnr: 1483-47 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €45,00
set alu velgen met band, CARAT DUCHATELET, 15"
Kavelnr: 1483-48 Conditie: Gebruikt
set banden met velg voor MERCEDES G klasse, 225/75/16
Kavelnr: 1483-49 Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €45,00
Huidig bod: € 50,00
Alle kavels - Auto's Dubbel Gebruik - Diversen - Lichte Vrachtwagen - Hatchback - Motorfiets - Oldtimers - Restauratieprojecten - Personenauto's - Sedan - Stationwagens